داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در دیدار با پدر گرامی شهید والامقام بخشی گفت:
زنده نگه‌داشتن یاد شهدا از مهم‌ترین عوامل پایداری انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز بابیان اینکه پاسداری از خون شهدا انقلاب اسلامی را در بربر تهدیدات دشمنان بیمه خواهد کرد گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا از مهم‌ترین عوامل پایداری انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
زنده نگه‌داشتن یاد شهدا از مهم‌ترین عوامل پایداری انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، محمدعلی نجفی استاندار البرز، ابوالفضل اینانلو فرماندار فردیس، علی آزاد فلاح رئیس بنیاد نظرآباد به همراه جمعی از خادمان شهدا به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی فجر و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه به دیدار پدر گرامی شهید والامقام بخش علی بخشی در نظرآباد رفته و با وی در فضایی صمیمی به گفتگو پرداختند.
ابراهیم طاهرنژاد نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر، بابیان اینکه پاسداری از خون شهدا انقلاب اسلامی را در بربر تهدیدات دشمنان بیمه خواهد کرد گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا از مهم‌ترین عوامل پایداری انقلاب و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی افزود: باید از تمام ظرفیت خود در را در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بکار ببندیم
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: امروز وظیفه ماست که قدردان خون شهدا و خانواده‌های این لاله‌های سرخگون باشیم و در راستای حفظ آرمان‌های شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی تلاش کنیم.
گفتنی است در این دیدار حاضرین به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.
 
کد خبر 96/921
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235573