​میهمانی لاله‌ها در 292 گلزار مطهر شهدا
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴
هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و در برنامهٔ سراسری میهمانی لاله‌ها، 292 گلزار مطهر شهدای استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان و مردم استان، به‌ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر، عطرافشانی و گلباران شد
 
به گزارش «ایثار» واحد چهارمحال و بختیاری: هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و در برنامهٔ سراسری میهمانی لاله‌ها، گلزارهای مطهر شهدای استان چهارمحال و بختیاری با حضور مسئولان و مردم استان، به‌ویژه خانواده‌های شاهد و ایثارگر، عطرافشانی و گلباران شد.
در این مراسم، مدعوین با قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار مطهر شهدا، یاد و خاطرهٔ شهدا را گرامی داشتند.
                                                                           
این مراسم در 292 گلزار مطهر شهری و روستایی استان و به‌صورت ویژه در گلزار شهدای شهرکرد برگزار و فریبرز نجفی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: امروز به برکت خون شهدا و مجاهدت‌های جانبازان و رزمندگان اسلام در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم.
نجفی افزود: ما امنیت کشور خود را مدیون فداکاری‌های شهدا هستیم و راه‌شان را ادامه خواهیم داد تا آرمان‌های آن‌ها در سطح جامعه زنده بماند.
وی در بخشی از سخنان خود مردم قهرمان و شهیدپرور استان خصوصاً خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را دعوت به شرکت در راهپیمایی 22 بهمن و آن را تجدید پیمان با آرمان‌های شهدا عنوان کرد.
همچنین در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمدعلی شهیدی، نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس‌جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص میهمانی لاله‌ها را قرائت کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235578