یادواره شهدای عشایر روستای قارلوجه شهرستان خداآفرین برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۶
امام‌جمعه شهرستان کلیبرگفت: یادواره شهدا موجب تقویت فکری و معنوی نسل جوان و معرفی منش و سیره شهدا به‌عنوان الگویی مناسب برای آن‌هاست.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از  کلیبر، یادواره شهدای عشایر روستای قارلوجه شهرستان خداآفرین پنج‌شنبه 19 بهمن‌ماه 1396 با حضور مسئولان، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و مردم شهیدپرور شهرستان خدا آفرین برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی موسوی امام‌جمعه شهرستان کلیبر بابیان اینکه با شرکت جوانان در یادواره شهدا اخلاص شهدا برای آنان تداعی می‌شود گفت: یادواره شهدا موجب تقویت فکری و معنوی نسل جوان و معرفی منش و سیره شهدا به‌عنوان الگویی مناسب برای آن‌هاست.
وی یادواره شهدا را یکی از راه‌های مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و افزود: فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی امروزه به ابزاری برای تهدید ایران از سوی دشمنان نظام اسلامی تبدیل‌شده که راه مقابله با این جنگ نرم تکیه‌بر فرهنگ اهل‌بیت (ع) و حرکت در مسیر شهداست.
وی با اشاره به اینکه شهیدان به مسیری که در آن قدم گذاشته بودند ایمان و باور قلبی و واقعی داشتند گفت: مهم‌ترین ویژگی‌های شهدا بصیرت به معنای دشمن‌شناسی و عمل به‌موقع است چراکه آن‌ها با بصیرت خود دشمن را به‌خوبی شناخته و خطر را به‌خوبی فهمیدند و سپس به میدان آمدند، به همین دلیل در تاریخ جاودان شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235582