داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با حضور مدیرکل بنیاد استان اصفهان انجام شد
رونمایی از المان یادبود شهدای ارامنه اصفهان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۹
همزمان با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی آیین رونمایی از المان یادبود و مزار شهدای گرانقدرشهدای ارامنه اصفهان با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
رونمایی از المان یادبود شهدای ارامنه اصفهان
 
به گزارش ایثار اصفهان، همزمان با آیین عطرافشانی و گلباران گلستان شهدای اصفهان روز جمعه 20 بهمن ماه 96 از المان یادبود مزار شهدای ارامنه اصفهان رونمایی شد.
در این مراسم که با حضور گسترده هموطنان مسیحی آغاز شد، ضمن اجرای نیایش‌ها و سرودهای مذهبی مسیحیان برای آرامش ارواح مطهر شهیدان و اجرای سرود و دکلمه توسط تعدادی از بانوان و دانش‌آموزان ادامه پیدا کرد.
در ادامه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و تقدیر از رشادت‌ها و جانفشانی شهدا و ایثارگران و صبر بستگان این عزیزان، شهدای اقلیت‌های دینی را رمز و نماد وحدت ملی و زندگی مسالمت‌آمیز همگان را از برکت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: حقیقتاً شهدای و خانواده‌های مکرم شهیدان حق و دین خود را برای حفظ امنیت آسایش و تمامیت ارضی کشور ادا کردند وخواستار توجه و اهتمام بیشتر مردم و مسئولین به حفظ وصیانت از ارزش‌ها و دستاوردهای والای انقلاب اسلامی و نظام مقدس اسلامی شدند.
در پایان این مراسم از والدین مکرم شهدای ارامنه توسط مسئولین و حاضرین تجلیل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235596