تجدید پیمان با شهیدان و امام شهداءو مقام معظم رهبری
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۷
صداوسیمای خراسان شمالی: سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان شمالی از برنامه‌های یادواره شهدای انقلاب و مدافع حرم و دعوت مردم به راهپیمایی 22 بهمن گفت
تجدید پیمان با شهیدان و امام شهداءو مقام معظم رهبری
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی علیرضا رضایی و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی گفت: استان خراسان شمالی 11 شهید دوران انقلاب را تقدیم به جمهوری اسلامی ایران کرده است و شنبه‌شب در مسجد انقلاب بجنورد یا دو نامشان را گرامی می‌داریم.
وی بیان کرد: شهیدان منصور سیران حصاری، اسماعیل محمودی، حسین طایفه حیدری، رمضان علی مهرافروزیان مایوان، حسن رفیق، علی تقویان، محمد فرهادی، حسن حسن‌آبادی، رمضان علی خوش قامت، یزدانی شیخ نژاد، محمد عابدی شیروان از شهدای انقلاب هستند.

وی یادآور شد: بی‌شک نقش فجر آفرینان شهید، جانباز و آزاده در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب و سهم ایثارگران و خانواده معظم آنان در تثبیت و استمرار و تداوم انقلاب نقش و سهمی بی‌بدیل و کم‌نظیر است و جمهوری اسلامی در حقیقت ثمره خون شهیدان، فداکاری جانبازان و مقاومت و بردباری آزادگان هست.
رضایی در ادامه با دعوت از مردم جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن تا کید کرد طلیعه سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر فرصتی برای شناخت و شناساندن حق عظیم شهیدان و ایثارگران و تبیین اهداف متعالی آن عزیزان و تجدید میثاق و بیعت با حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) هست
کد مطلب: 235601