داخلی صفحه فارس خبر
 
دعوت از ایثارگران فارس برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با صدور بیانیه ای از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهیدپرور استان فارس برای حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.
 
به گزارش «ایثار از فارس» رجبعلی راهی در این بیانیه ضمن تبریک  فرارسیدن سی‌و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و امت خداجو و همیشه در صحنه برای حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کرد.

در متن این بیانیه آمده است:
نزدیک به چهار دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران گذشت. انقلاب بی‌بدیلی که نور امید را در دل‌های مسلمانان و مستضعفان جهان روشن کرد و ارز‌ش‌های الهی و تعالیم نورانی اسلام را در جهان احیا نمود.
غیور مردان و شیر زنان ایران اسلامی در چنین ایامی، با لبیک گفتن به ندای نائب امام زمان شان، عزت و استقلال و اقتدار کشورشان را رقم زدند و استعمارگران و چپاولگران ستمکار را مجبور به هزیمت از این مرز و بوم کردند.
ملت شریف ایران در حالی پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرد که در طول این سال ها جوانان این وطن با رشادت، شهادت‌طلبی و پیروی از سلاله حسین(ع) بسیاری از معادلات جهان مدرن را دستخوش تغییرات بنیادین کردند و فروغ امید و گرمی حیات را به کالبد سرد و افسرده مسلمانان و مستضعفان دمیدند.

اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس ضمن گرامیداشت سی‌و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، از خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و امت خداجو و همیشه در صحنه برای حضور پرشور در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت به عمل می آورد.
 
کد مطلب: 235613