داخلی صفحه ایلام خبر
 
سرکشی و تکریم از خانواده شهدای ایوان با حضور مسئولان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
مسئولان شهرستان با حضور در ایوان از خانواده معظم شهدای این شهرستان سرکشی و تکریم کردند.
سرکشی و تکریم از خانواده شهدای ایوان با حضور مسئولان
 
به گزارش ایثار «ایوان»، حجت اسلام حیدری امام‌جمعه شهرستان، اکبری فرماندار، عارف یاسمی فرمانده سپاه ناحیه ایوان، پناهی مدیر آموزش‌وپرورش شهرستان ایوان، ستار رستمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان دیدار و تجلیل کردند.
ستار رستمی، در سرکشی از خانواده شهدا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام برای خانواده شهدا و جانبازان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون کرد و اظهار داشت: عزت، امنیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان مدیون مجاهدت‌ها، رشادت‌ها، صبر و استقامت خانواده‌های سرافراز شهدا و ایثارگران کشور است.
رستمی. با تأکید بر حفظ ارزش‌های ایثار و شهادت در جامعه اسلامی، گفت: خانواده‌های شهدا و جانبازان که یادگاران دفاع مقدس هستند باید پاس داشته شوند و دیدار با خانواده شهدا از افتخارات دولت است.
وی، افزود: تکریم و تعظیم شعائر انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بر همگان واجب است و مسئولان باید سنت دیدوبازدید از منازل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.
رستمی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، اظهار کرد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را درزمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت درراه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی‌پایان در نزد خدای متعال دارد.
رئیس بنیاد ایوان، گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
ستار رستمی، گفت: ایثار و ازخودگذشتگی شهیدان و خانواده‌هایشان باعث عزت، افتخار و سربلندی ایران اسلامی است.
 وی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان باوجود همین شهداست که نمی‌توانند چشم طمع به کشور ما داشته باشند و به این باور رسیده‌اند که نسل‌های امروزی و فرزندان همین شهدا، ادامه‌دهنده راه شهدا هستند و قطره‌قطره خون شهدا برای ملت ایران ارزشمند و پایدار است.
ستار رستمی با تأکید بر نهادینه شدن فرهنگ ایثار و شهادت، انتقال، نشر و ترویج ارزش‌های دفاع مقدس را از مهم‌ترین نیاز جامعه در مقابله با جنگ نرم دشمن دانست و افزود: باید به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل جوان امروز نهادینه شود و نقش خانواده محترم شهدا و ایثارگران در این خصوص بااهمیت است
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235618