داخلی صفحه سمنان خبر
 
اجرای مراسم مهمانی لاله ها در گلزار شهدای امامزاده یحیی ( ع ) سمنان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰
مراسم مهمانی لاله ها و تجدید میثاق با شهیدان امسال نیز همچون سالهای گذشته حال و هوای دیگری به دلهای عاشقان شهدا بخشید .
اجرای مراسم مهمانی لاله ها در گلزار شهدای امامزاده یحیی ( ع ) سمنان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان ، مراسم عطرافشانی ، گل‌باران و تجدید میثاق با شهیدان " مهمانی لاله‌ها " ساعت 16  عصر پنج‌شنبه 19 بهمن 96 با حضور مسئولان ، بسیجیان ، نیروهای نظامی و انتظامی و خاندان مکرم شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای امامزاده یحیی ( ع ) سمنان برگزار شد . در این محفل معنوی ابتدا حجت‌الاسلام حسن فریدون ، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان طی سخنانی دهه فجر را نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی برشمرده و اظهار داشت : بنا به فرمایش امام عظیم آلشان دهه جر انقلاب اسلامی همچون آینه‌ای بود که خورشید انقلاب در آن منعکس شد .
وی با اشاره نقش‌آفرینی شهدا به‌عنوان طلایِ داران نهضت امام راحل گفت :
این شهدا بودند که با ایثار و نثار جان خود راه را برای تحقق خواسته‌های امام هموار کردند و برهمِ ما واجب است تا  قدردان جایگاه والای ایثارگران باشیم . وی به جایگاه ایران در عرصه سیاسی و بین‌المللی اشاره کرد و اذعان داشت :
چهل سال تمام ملت بزرگ و بااراده ایران اسلامی با تحریم‌ها و کمبودها مدارا کردند و خم به ابرو نیاوردند و در حال حاضر نیز بدون توجه به قدرت‌های پوشالی شرق و غرب باقوت و قدرت به‌سوی اهداف والای خود و تحویل پرچم مقدس جمهوری اسلامی به دست صاحب اصلی‌اش منجی عالم بشریت به‌پیش خواهد رفت .
در بخش دیگری از این مراسم پیام معاون رئیس‌جمهور ، نماینده ولی‌فقیه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به مناسبت مراسم مهمانی لاله‌ها برای حاضران قرائت شد . مراسم مزبور با تجدید میثاق ، نثار شاخه گل بر سر تربت پاک شهدا و قرائت فاتحه به ارواح تابناک آن گرامیان خاتمه یافت . 
کد مطلب: 235627
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...