داخلی صفحه البرز خبر
 
استاندار البرز:
شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۹
استاندار البرز در دیدار با خانواده شهید والامقام مصطفی ملاحسنی در شهرستان اشتهارد گفت: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند.
شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی نجفی استاندار البرز، فرماندار اشتهارد، توکل سماواتی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد به همراه جمعی از خادمان شهدا به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی فجر و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران بعد از ظهر پنج شنبه 19 بهمن ماه به دیدار خانواده گرامی شهید والامقام مصطفی ملاحسنی در اشتهارد رفته و با وی در فضایی صمیمی به گفتگو پرداختند.
نجفی در این دیدار با تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر با اشاره به رشادت‌های شهدا گفت: شهدا مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و همه باید ادامه‌دهنده راه شهدا و دستاوردهای انقلاب اسلامی باشیم.
وی در ادامه بابیان اینکه خانواده شهدا اسوه و نمونه همه مردم هستند، گفت: خانواده معظم شهدا حق عظیمی بر گردن نظام جمهوری اسلامی دارند، آنان با تقدیم جان باارزش فرزندان خود از کیان انقلاب اسلامی دفاع کردند.
وی بیان کرد: ثبات انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران مدیون ایثارگری و شهادت‌طلبی کسانی است که با بهره‌گیری از فرهنگ غنی ایثار و شهادت درراه مکتب و میهن خود ایثار کرده و به درجه رفیع شهادت نائل‌آمده‌اند.
 
کد خبر 96/925
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235663