داخلی صفحه مازندران خبر
 
22 بهمن اوج اقتدار مردم سرافراز ايران اسلامي است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۴
بيانيه روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران به مناسبت يوم ا... 22 بهمن : 22 بهمن اوج اقتدار مردم سرافراز ايران اسلامي است
22 بهمن اوج اقتدار مردم سرافراز ايران اسلامي است
 

به گزارش ايثارواحد مازندران در آستانه فرارسيدن يوم ا... 22 بهمن سالروز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي ايران، روابط عمومي بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران بيانيه اي بشرح ذيل صادر نموده است.

 

يوم ا... 22 بهمن و دهه فجر انقلاب اسلامي روز تبلور شكوه ايثار ، اوج اقتدار مردم سرافراز ايران اسلامي ،نمايش عظيم و دفاع همه جانبه از دستآوردهاي انقلاب، روز نجات ملت ايران از چنگال طاغوتيان زمان و تجديد ميثاق با آرمانهاي انقلاب و نقطه ای روشن بر تارک سرگذشت ملت ایران است.

يوم ا... 22 بهمن يادمان حماسه پيروزي،روز استحكام پايه هاي انقلاب،روز تجديد ميثاق با آرمان هاي حضرت امام(ره) و بيعت با مجدد با رهبر معظم انقلاب  و روز احترام به مقام شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن مشاركت داشته اند.

ده فجر و 22 بهمن يادآور رشادت ها ، فداكاري ها و شهادت طلبي هاي ملتي خداجو و پيرو ولايت و رهبري است كه با ايثار خون خود ثابت كردند كه خون بر شمشير و حق بر باطل پيروز است.

 در اين بيانيه آمده است: 22 بهمن ماه ، روز برتري قدرت اراده الهي بر مكر دشمنان و ياد آور نقش آفريني عقيده ، توانايي دين در حركت آفريني ، شور گستري ، اميد بخشي تحت زعامت بزرگمرد تاريخ جهان اسلام معمار كبير انقلاب اسلامي حضرت امام خميني (ره) است.

ملت ایران با رهبری هوشمندانه  حضرت امام خمینی (ره)  و درایت مقام معظم رهبري(( ظله العالي)) توانسته در مسیر تحقق شعارها و اهداف این انقلاب ، همچنان ثابت قدم و استوار بماند.

در بخش ديگري ازاين بیانیه آمده است:22 بهمن در تاریخ پر فراز و نشیب کشور ما یک رویداد منحصربه فرد است. در آن روزهای سرنوشت ساز، ملت فداكار و انقلابی ایران اسلامي با رهبری پیامبر گونه امام عظيم الشأن، دوشادوش یکدیگر و با اتحاد ، همدلی و يكپارچگي، تار و پود رژیم ستمشاهی را گسستند و بنای رفیع نظام مقدس جمهوری اسلامی را پایه ریزی کردند.

حضور در راهپیمایی بیست و دوم بهمن علاوه بر تحکیم بنیان انقلاب اسلامی ایران، اعلام همبستگی و وحدت بیش از پیش ملت همیشه بیدار کشور با دیگر ملل به پا خاسته جهان ،در برابر ظلم و جور مستکبران است.

جامعه ايثارگري استان ((خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و آزادگان)) هم صدا با مردم دلير و شجاع خظه ولايت مدار مازندران با عزمي راسخ ، در صفوف منسجم و يكپارچه ،با مشت هاي گره كرده و لبيك گويان به نداي رهبر معظم انقلاب(( مد ظله العالي)) با شركت در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن ، با آرمانهاي امام راحل و انقلاب اسلامي تجديد پيمان نموده و راه شهدا و امام شهيدان را ادامه خواهند داد.

انتهاي پيام/

 

کد مطلب: 235665