تقدیر از کارکنان برگزیده طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع بنیاد شهید و امور ایثارگران
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۶
مراسم تقدير از کارکنان برگزيده طرح تکريم و جلب رضایت ارباب رجوع بنياد شهيد و امور ايثارگران استان آذربایجان غربی در اداره کل برگزار شد.
تقدیر از کارکنان برگزیده طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع بنیاد شهید و امور ایثارگران
 
به گزارش ایثار؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تجلیل از کارکنان منتخب در طرح تکریم ارباب رجوع با اشاره به اینکه ارباب رجوعان بنیاد شهید و امور ایثارگران از قشر خاص هستند، گفت: کارکنان باید در تکریم جامعه ایثارگران تلاش کنند تا بتوانند رضایتمندی آنها را ارتقا بدهند.
مهدی فعال افزود : کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران به جامعه ایثارگران که بهترین بندگان خدا هستند، خدمت‌ می‌کنند به همین دلیل باید خدمت‌رسانی شما عزیزان در شان آنها باشند.
وی افزود: رعایت احترام، تکریم ارباب رجوع و بدست آوردن رضایتمندی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران یکی از مهمترین اهداف بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
در ابتدای این جلسه حیدر علی پورستار معاون توسعه و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران اداره کل آذربایجان غربی شرح مختصری از عملکرد زمان تشکیل کمیته و فعالیتهای آن ارائه نمود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی از 16 نفر از همکاران منتخب در طرح تکریم ارباب رجوع تقدیر و قدردانی کرد.
  
کد مطلب: 235698