نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی و امام جمعه تبریز:
شهدا چراغ هدایت ما هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۸
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز در بدو ورود به شهرستان ملکان با حضور در گلزار شهدای این شهرستان با نثار فاتحه یاد شهدا را گرامی داشت.
 
به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از ملکان، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در دیدار از خانواده شهدا گفت: شهدا چراغ هدایت ما هستند و ملت ما هرچه دارد از برکت خون شهیدان است و پدران و مادران شهدا نمونه بارز از ایثار و از خودگذشتگی هستند و باید پیشکسوتان، خاطرات و تاریخ انقلاب را  برای نسل جوان امروز بازگو کنند.
وی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگ مقاومت و ایستادگی در برابر متجاوزان است و تا این روحیه در ملت ایران زنده است دشمنان حتی فکر تجاوز به این مرز و بوم را نخواهند داشت.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز، امام جمعه، نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس اداره آموزش و پرورش و سایر مسئولین شهر، با حضور در گلزار شهدا با نثار گل و فاتحه یاد شهدای شهرستان را گرامی داشتند و با حضور در منزل شهید محمد حسین فاضلی از صبر و استقامت خانواده شهید قدردانی کردند.
یادآوری می‌شود شهید محمدحسین فاضلی در تاریخ 21 اسفند 1364 در عملیات والفجر 8  در منطقه فاو – اروندرود بر
اثر اصابت ترکش به فیض شهادت نائل گشته است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235707
 
 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...