داخلی صفحه ایلام خبر
 
معاون سیاسی استاندار:
امنیت و آسایش کنونی مملکت اسلامی ما از برکت خون شهدا و مجاهدت ایثارگران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۸
معاون سیاسی، امنیتی استانداری گفت: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
 
به گزارش ایثار «دهلران» به مناسبت ایام‌الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، نوذری معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام در دیدار با خانواده شهید عبدالله سرخی، اظهار داشت: خانواده شهدا میراثی گران‌بها و الگو برای انقلاب اسلامی به شمار می‌روند و دیدار از این خانواده‌ها موجب عزت و پالایش روح انسان می‌شود.
نوذری ضمن تجلیل از مقام شامخ شهدای دوران دفاع مقدس، عنوان نمود: امنیت و آسایش کنونی مملکت اسلامی ما از برکت خون شهدا و مجاهدت ایثارگران است، زیرا شهدا و ایثارگران از هستی خود گذشتند تا ایران اسلامی پایدار و سربلند بماند.
معاون سیاسی، امنیتی استاندار با اشاره به اینکه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان برای کشور فداکاری کردند، افزود: جانبازان و آزادگان و خانواده‌های شهدا با رشادت‌ها و ایثارگری‌هایی که در دفاع مقدس انجام دادند، کشور و انقلاب ما را در مقابل گزند دشمنان بیمه کردند و ما مدیون جامعه ایثارگری و شماها هستیم.
محمود خدایی رئیس بنیاد دهلران نیز در این دیدارها با تأکید بر تکریم و تجلیل از خانواده معظم ایثارگران گفت: جان‌فشانی‌ها و سلحشوری‌های رزمندگان دفاع مقدس، به‌عنوان اسطوره استقامت، وفاداری و صبر و همچنین شجاعت و دلاوری در دفتر رشادت‌های انقلاب اسلامی ثبت‌شده است و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران افتخار بزرگی است.
 شهید عبدالله سرخی متولد 1342 دانشجوی تربیت‌معلم بود که در تاریخ 14/6/1365 در منطقه عملیاتی قلاویزان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
لازم به ذکر است در این دیدار نوذری معاون سیاسی امنیتی استاندار، محمود خدایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دهلران و مسئولان محلی حضور داشتند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 235719