داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
دعوت مدیرکل بنیاد مرکزی از خانواده های شاهد و ایثارگر برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۷
مدیرکل بنیاد مرکزی ضمن دعوت از خانواده های شاهد و ایثارگر در پیامی گفت:راهپیمایی 22 بهمن، تجدیدعهد ملت ایران با اسلام، قرآن، انقلاب، امام راحل و شهدا و همچنین تجدیدعهد با شعارهای انقلاب است که مهم‌ترین آن: استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی است.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مرکزی"، محمدصادق دوخائی گفت:امروز ایران اسلامی در سایه هدایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه و جهان به شمار می‌رود و در مسیر تعالی و توسعه متوازن قرار دارد. مسلماً این امر با همت، وحدت و همدلی آحاد مردم شریف ایران فراهم شده است.
دوخائی شعارهای انقلاب را زنده و پویا توصیف و تصریح کرد: استقلال و آزادی از شعارهای انقلاب اسلامی بود که امروز به عنوان دستاوردها نظام جمهوری اسلامی مطرح است و دوست و دشمن به آن گواهی می دهند.
وی افزود: در سایه پیروزی انقلاب اسلامی عزت از دست رفته ملت ایران احیا شد و اقتدار این کشور قوام یافت.
دوخائی در پایان گفت:به همین مناسبت از مردم فهیم استان مرکزی به خصوص خانواده های شاهد و ایثارگر دعوت می کنم با اتحاد ، همدلی و همزبانی یکصدا و همگام ،عظمت و شکوه حضور خود را به نمایش گذاشته و با شرکت در راهپیمایی بزرگ مردمی و  مراسم سالروز22 بهمن برگ زرین دیگری در دفتر تاریخ انقلاب اسلامی  ثبت نمایند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235724
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...