داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد در دیدار با والدین معزز شهید والامقام سید علی سید علیخانی گفت:
امروز باید بتوانیم از خون شهدا پاسداری کنیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز شهـدا را جاودانگان در میان ملت‌ها دانست و گفت: امروز باید بتوانیم از خون شهدا پاسداری کنیم.
امروز باید بتوانیم از خون شهدا پاسداری کنیم
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، محمدعلی نجفی استاندار البرز، محمدجواد شاه‌پرستان رئیس بنیاد طالقان به همراه جمعی از خادمان شهدا صبح امروز 21 بهمن‌ماه به مناسبت ایام‌الله دهه‌ی فجر و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های شهدا و ایثارگران پ به دیدار والدین معزز شهید والامقام سید علی سید علیخانی در طالقان رفته و در فضایی صمیمی با یکدیگر به گفتگو پرداختند.
نجفی در این دیدار با تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر گفت: صبر خانواده شهدا و جانبازان برای همه ما درس استقامت و ایثار است.
وی تصریح کرد: شما الگوی خانواده‌های اسلامی هستید.
دکتر نجفی ادامه داد: برای پاسداری از انقلاب آرمان‌های امام و رهبری و پاسداری از آرمان‌های جانبازانمان با تمام قوا ایستاده‌ایم.
وی بیان کرد: ما باوجود تمام مشکلاتی که گاهی وجود دارد تا آخرین قطره خون ایستاده‌ایم و نمی‌گذاریم خون شهدا و ایثارگری جانبازانمان به هدر رود.
ابراهیم طاهرنژاد نیز در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک ایام‌الله دهه‌ی فجر، شهـدا را جاودانگان در میان ملت‌ها دانست و گفت: امروز باید بتوانیم از خون شهدا پاسداری کنیم.
گفتنی است در این دیدار حاضرین به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرده و بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.
 
کد خبر 96/928
انتهای پیام/
کد مطلب: 235725