داخلی صفحه خوزستان خبر
 
این
جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از شهدای ادیان الهی در اهواز
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۰
در جشن پیروزی انقلاب اسلامی، از شهدا و ایثارگران انقلابی ادیان توحیدی تجلیل و تقدیر شد.
جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر از شهدای ادیان الهی در اهواز
 
دکتر سعید زارع،مشاور دستیار رییس جمهور در امور ادیان الهی، شامگاه جمعه در آیین برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی ادیان توحیدی در اهواز که از سوی جامعه ادیان توحیدی ایران (صابئین، آشوریان، زرتشتیان و ارامنه) برگزار شد، با تاکید بر این که بابد در حوزه عدالت اجتماعی راهبرد داشته باشیم اظهار کرد: مقام معظم رهبری در جلسه ای فرمودند در حوزه عدالت اجتماعی کم کاری صورت گرفته برای همین ما نیز این موضوع را مد نظر قرار دادیم.
مهندس فرجیان، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان نیزبا اشاره به نقش و حضور همه جانبه ادیان توحیدی در تحقق اهداف انقلاب اسلامی گفت : قطعاً ملت بصیر ما همراهی و همگرایی هم وطنان در سالیان دفاع مقدس را فراموش نخواهند کرد.
عبدالرضا فرجیان افزود : در دوران انقلاب نیز از تمامی مردم با آیین و مذهب مختلف شهید و  جانباز تقدیم انقلاب شد که نشان از انسجام و وحدت ملی دارد. 
 مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان نیز در این نشست بیان کرد: بدون تردید اگر بازبینی و بازنگری در کنزا، انجیل و قرآن داشته باشیم خواهیم دید شعار اصلی ادیان الهی و آیین الهی رها شدن از یوغ استثمار و ظلم و ستم است و انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) به نحو جدی به این موضوع جامه عمل پوشاندند.
در ادامه این آیین نمایندگان ادیان مختلف به سخنرانی پیرامون پیروزی انقلاب اسلامی پرداختند و از خانوادهای شهدای این ادیان تجلیل و تقدیر شد.
کد مطلب: 235727