داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
22 بهمن طنین دل‌نشین میثاق امت شهیدپرور با آرمان‌های نظام است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت : 22بهمن طنین دل‌نشین میثاق امت شهیدپرور با آرمان‌های امام راحل و نظام اسلامی است.
22 بهمن طنین دل‌نشین میثاق امت شهیدپرور با آرمان‌های نظام است
 
 به گزارش  ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد با تبریک و گرامی داشت یوم‌الله 22 بهمن ضمن دعوت از خانواده‌های گران‌قدر شهدا و ایثارگران و امت شهیدپرور استان البرز برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن گفت : 22بهمن طنین دل‌نشین میثاق امت شهیدپرور با آرمان‌های نظام است.
وی افزود: مردم انقلابی و با بصیرت ایران اسلامی باردیگر با حضور خود نشان خواهند داد گوش به فرمان ولی امر مسلمین امام خامنه ای مدظله العالی پشتیبان انقلاب اسلامی هستند و به دشمنان نشان خواهند داد پای آرمان‌های والای امام راحل و شهدا باقی‌مانده و از آن پاسداری خواهند کرد .
وی در ادامه حضور در راهپیمایی 22 بهمن را نمادی از هم‌دلی و وحدت میان مردم خواند و تصریح کرد : همدلی و وحدت مردم در ادوار مختلف نشان داده که بیگانگان اجازه‌ی نفوذ به داخل کشور را نخواهند داشت و مردم هرکجا نیاز باشد با حضور خود حماسه‌ای وصف‌نشدنی را خلق خواهند کرد .
طاهرنژاد افزود: راهپیمایی امسال 22 بهمن باید به شکوه و عظمت سال 57 باشد تا در آستانه ی چهل سالگی انقلاب بار دیگر سیلی محکمی به گوش دشمنان نظام و انقلاب بزنیم و به آنان بگوییم زیر بیرق اسلام و پرچم خوش رنگ جمهوری اسلامی بهترین هستی خود را هدیه میدهیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان ضمن تشکر از تمامی دستگاه‌های خدمتگزار و مردم انقلابی استان البرز برای برپایی باشکوه ایام‌الله دهه‌ی فجر خاطرنشان ساخت : انقلاب اسلامی ایران مرهون خون هزران شهدا و ایثارگر است، ما با حضور پرشور و وحدت میان یکدیگر از میراث شهدا و آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کرده و اجازه نخواهیم داد این میراث عظیم را به دستا حضرت مهدی (عج) منتقل خواهیم کرد .
 
کد خبر 95/929             
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235735