داخلی صفحه گیلان خبر
 
بیانیه اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به‌مناسبت یوم‌الله 22 بهمن;
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۱
اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به‌مناسبت گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان  این بیانیه به شرح زیر است:
بسمه تعالی
با گذشت بیش از سی و نه سال از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دشمنان قسم خورده ایران زمین در تلاش هستند که با بهره گیری از تکنیک های تبلیغاتی باکمک تکنولوژیهای روز ، مردمی بودن انقلاب اسلامی را ضعیف نشان دهند ،اما حضور همیشگی آحاد مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی، مهر باطل بر دسیسه های آنها زده است .
بنابراین حضور در راهپیمایی 22بهمن فرصتی غنی و گرانبهاء برای تحقق این مهم است .
لذا در اين بُرهه حساس حضور یکپارچه و غیرتمندانۀ شما مردم رشید و فهیم و شهیدپرور و همیشه در صحنه گیلان در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن ، مشت محكمي بر دهان ياوه گويان خواهد زد .
به همین منظور اداره کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان از عموم مردم ولایی ، متدين و هميشه در صحنه دیار میرزا کوچک خان ،بويژه خاندان معظم شهدا و ایثارگران دعوت مي نماید تا ضمن بیعت مجدد با آرمانهای بلند بنيانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و رهبر فرزانۀ انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای بار دیگر يكصدا و همگام با مردم سراسر ايران اسلامي در راهپيمائي پر شكوه و به ياد ماندني يوم الله 22 بهمن شرکت نموده تا حماسه ديگري خلق نمايند و همة دشمنان و بد خواهان اين ملت را از هر گونه طمع ورزي به حريم استقلال و آزادگي خود مأيوس كنند .
  وعده ما : یکشنبه 22 بهمن ماه 1396 ساعت 9:00 صبح ،میدان شهید انصاری به سمت میدان شهدای ذهاب(شهرداری) رشت
"انتهای پیام"
کد مطلب: 235745