خانواده شهدا و ایثارگران هم قدم با راهپیمایان 22بهمن
نصیری:حضور تماشایی و خارج از وصف مردم حماسه ای دیگر را رقم زد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت:حضور تماشایی و خارج از وصف امروز مردم در راهپیمایی 22بهمن حماسه ای دیگر را در مسیر انقلاب آفرید.
نصیری:حضور تماشایی و خارج از وصف مردم حماسه ای دیگر را رقم زد
 
به گزارش «ایثار»:نادر نصیری در حاشیه راهپیمایی 22بهمن که همراه با خانواده شهدا و ایثارگران ،جانبازان و آزادگان و عموم مردم در بسیاری از شهرستانهای استان تهران برگزار شد اظهار داشت:مردم در همه حال در تمام صحنه هایی که لازم بوده است به طور خودجوش حضور داشته اند و این حضورشان مشت محکمی بر دهان استکبار،دشمنان و یاوه گویان است .

وی ادامه داد:این حضور تماشایی مردم همانطور که رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی)پیش بینی کرده بودند تماشایی شد و آغاز چهلمین سال انقلاب را چنان تماشایی کردند که هر قدمشان لرزه بر تن دشمنان انداخت و تمام نقشه های انها را در هم کوبید و زیر و رو کرد.

مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد:جامعه ایثارگران و خانواده شهدا که از هر لحظه برای دفاع از  انقلاب حاضر بوده و در مقام عمل  با اهدا جوانان و فرزندان خود این موارد را نشان داده اند نیز امروز با حضور پرشور و شعور خود نشان دادند که در همه حال پشتیبان  نظام و انقلاب و ولایت فقیه بوده و خواهند بود و لحظه ای این اجازه را نخواهند داد که دشمنان حتی فکر اینکه بخواهند خللی به این نظام و انقلاب وارد کنند از  فکرشان  بگذرد.

 
نصیری در پایان خاطر نشان کرد :حضور مردم در نظام ما و انقلاب ما همیشه نقش اساسی داشته است و خواهد داشت،مردم هوشیار و همیشه در صحنه امروز در  تمام عرصه های سیاسی اجتماعی ،فرهنگی و ... حضور پر رنگشان توانسته نقش بند امروز و آینده ای ارزشمند برای کشور شود و به طور حتم این حمایت و حضور  تماشایی افق های روشنی را در پیش رو ایجاد خواهد کرد و ما مسئولان نیز به عنوان خادمان این مردم باید تلاش کنیم تا بتوانیم بهتریم ها را برای این مردم که به واقع بهترین های دنیا هستند و بعد از 40سال همانند روزهای اول انقلاب در دفاع از انقلاب و اسلام و عزت کشور اینگونه در صحنه حضور دارند فراهم کنیم.

انتهای پیام//
کد مطلب: 235751
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...