داخلی صفحه فارس خبر
 
حضور پرشور ایثارگران فارس در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۵۵
خانواده های معظم شهدا و ایثارگران فارس در کنار مردم فهیم و آگاه استان با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه ای دیگر خلق کردند.
 
به گزارش «ایثار از فارس» مراسم راهپیمایی با شکوه یوم الله ۲۲ بهمن، امسال نیز همچون سالهای گذشته با حضور میلیونی مردم آگاه، فهیم و با بصیرت فارس در نقاط مختلف استان برگزار شد و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، امسال هم طلایه داران این مراسم بودند.
حضور پرشور جانبازان قطع نخاعی، شیمیایی و قطع عضو در صفوف نخست راهپیمایی از چشم تیزبین خبرنگاران و تصویربرداران داخلی و خارجی دورنماند و در بیشتر عکس ها و فیلم های عکاسان و تصویربرداران، جلوه هایی زیبا از ایثار و مقاومت آن بزرگواران نقش بسته بود.
در شیراز این مراسم از چهار راه پانزده خرداد به سمت میدان امام حسین(ع) و  فلکه گاز برگزار شد و علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی نیز سخنران ویژه این مراسم بود.
 
  
عبدالوهاب عدلو فرزند جانباز و آزاده عبدالرسول عدلو که از نخستین سال های پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هرسال در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده است، می گوید: آمده ایم تا با تمام توان از دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع کنیم.
عبدالرزاق عدلو جانباز ۲۵ درصد شهرستان شیراز نیز معتقد است: اطاعت از ولایت فقیه و اعلام انزجار نسبت به دشمنان اسلام همچون آمریکا و اسراییل باعث می شود هرسال در این راهپیمایی، حضوری پرشور داشته باشیم.
علیمحمد روانستان جانباز ۶۵ درصد و آزاده ۸۶ ماه اسارت دوران دفاع مقدس هم می گوید: همچنان محکم و استوار بر سر عهدی که با امام خمینی(ره) بسته ایم می مانیم.
 

جانباز دیگری هم اظهار داشت: اعتقاد ما به انقلاب اسلامی مان یک اعتقاد قلبی و معنوی است چون معتقدیم پشتیبان این انقلاب، خدا و ائمه اطهار علیهم السلام هستند و باید این انقلاب را به دست صاحب اصلی آن، امام زمان(عج) بسپاریم.
جعفری جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس هم که به همراه فرزندان و خانواده اش در این راهپیمایی شرکت کرده است می گوید: انقلاب اسلامی به عنوان یک امانت در دست ما است که باید آن را به نسل آینده منتقل کنیم پس حضور جوانان و نوجوانان در این برنامه ها موجب می شود آن ها با فرهنگ انقلاب، ایثار و شهادت بیشتر آشنا شوند.
 

امروز همه آمده بودند تا با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن با آرمان های امام راحل(ره) و شهدا تجدید پیمان کنند. و بگویند ادامه دهندگان خوبی برای راه شهدا و ایثارگرانند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235754