مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
خانواده‌های شهدا سرمایه‌های عظیم و معنوی نظام هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد گفت :گفت: خانواده‌های شهدا سرمایه‌های عظیم و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که با صبر و متانت، پای ارزش‌های انقلاب ایستادند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد صبح  امروز در دیدار با سه خانواده شهید  شهرستان باشت اظهار کرد: خانواده‌های معظم شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس بزرگترین سرمایه‌ نظام اسلامی در اقتدار و عزت محسوب شده و مایه شرف جمهوری اسلامی ایران هستند.

وی افزود: رشادت‌های شهدا همیشه در یاد و خاطره‌ها خواهد ماند و تاریخ هیچ وقت فداکاری‌های آنان را از یاد نخواهد برد.

این مسئول در سخنان خود تداوم راه شهدا را تنها به وسیله نزدیکی و آشنایی با اهداف، آرمان‌ها و معیار و شاخصه‌های آنها در پیمودن راه حقیقی توصیف کرد و گفت: ما امروز در جامعه اسلامی بیش از هر زمان دیگر به این گنجینه‌ها و مجموعه‌ معارف دینی و ارزشی نیازمندیم.

 وی گفت: خانواده‌های شهدا سرمایه‌های عظیم و معنوی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند که با صبر و متانت، پای ارزش‌های انقلاب ایستادند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام همواره در تلاش جهت ضربه زدن به این نظام هستند، افزود: دشمنان از ایستادگی ملت شریف ایران و همین خانواده‌های شهدا سیلی محکمی خورده‌اند.

موسوی خاطرنشان کرد: شهدا در هر کشوری چشم چراغ آن ملت هستند و شأن شهدا فراتر از آن چیزی است که ما تصور می‌کنیم.

وی افزود: تجلیل از مقام شهدا باعث می‌شود که درباره شهدا و آرمان‌های آنان تعمق صورت بگیرد و با تمسک به راه شهدا سربلندی خود را محفوظ بداریم.

انتهای پیام
کد مطلب: 235764