مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
جانبازان نماد ایثار و فداکاری دوران دفاع مقدس هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۷
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: جانبازان نماد ایثار و فداکاری دوران دفاع مقدس هستند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز در دیدار با جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب وروان سلمان در یاسوج  عنوان کرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس، بدون چشم‌داشت و خارج از نگاه‌های دنیوی، از کشور و نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.
موسوی با بیان اینکه جانبازان با ندای رهبر انقلاب پا به عرصه جنگ گذاشتند تصریح کرد: دشمنان اسلام و کشور انتظار شکست در جنگ به خصوص در اوایل آن را نداشتند و آماده گرفتن جشن پیروزی و شکست ایران بودند که با لطف خداوند متعال ، رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و تلاش مردم این آرزو را به گور بردند.
 
وی افزود: جانبازان شهیدان زنده ای هستند که با خون و توان خود پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز در آورده و موجب حفظ و پایداری کشور شده اند.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران  خاطرنشان کرد: جانبازان، نماد و پرچمدار حقانیت و مقاومت در راه دین، مکتب اسلام و عترت پیامبر اعظم(ص) هستند.
موسوی اظهار داشت: جانبازان برای تداوم انقلاب، سلامتی و تندرستی خود را فدا کردند و باعث افتخار و عزت نظام اسلامی شدند که باید منزلت آنان در جامعه همواره حفظ شود.
 
وی یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، باید به عنوان یکی از راه های ارتقای کمی و کیفی فرهنگ در جامعه، مورد توجه قرار گیرد.
 
وی با بیان اینکه جانبازان عزیز برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی ایثار کردند ادامه داد: برای حفظ و تداوم راه جانبازان، شهدا و آزادگان دفاع مقدس آحاد ملت رسالت تاثیری ‌گذاری دارند. 
 
انتهای پیام/
کد مطلب: 235765