ازابتدای سال جاری تاکنون صورت گرفت:
انجام 4 هزار و 557 سرکشی از خانواده شاهد و ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد از اجرای 4 هزار و 557 دیدار در قالب طرح سپاس از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز دریاسوج اظهار کرد: بنیاد شهید با اجرای طرح سپاس در سطح استان از نزدیک با مشکلات جامعه ایثارگر و خانواده شهدا و آزادگان آشنا می‌شود.

موسوی  بیان کرد: خوشبختانه بنیاد شهید در اجرای طرح سپاس در سطح استان موفق عمل کرده و همکاری ادارات در اجرای این طرح رضایت‌بخش بوده است.

وی با تأکید بر اینکه امروز به برکت خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی، این کشور در قله افتخار ایستاده و در جهان شناخته می‌شود، گفت: شهدا و ایثارگران از جایگاه بسیار بالایی در جامعه برخوردار هستند، به همین منظور باید رشادت‌ها و فداکاری‌هایی را که آن‌ها در هشت سال دفاع مقدس انجام داده‌اند برای نوجوانان و جوانان تبیین کنیم.

موسوی  ادامه داد: همه ما آرامش و آسایش کنونی را مدیون خون شهدا هستیم و همه بر حسب وظیفه ذاتی خود باید به خانواده‌های این عزیزان ارج نهیم و به آن‌ها افتخار و از هیچ تلاشی برای خدمت به این قشر از جامعه کوتاهی نکنیم.

وی به اجرای طرح سپاس در یازده ماه اخیر سال جاری در کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهارهزار و 557 مورد دیدار از خانواده شاهد و ایثارگر داشتیم که این طرح تا پایان سال ادامه خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از تعداد 4 هزار 557 مورد دیدار در یازده ماه سال جاری 864 دیدار آن در ماه مبارک رمضان و 47 دیدار آن در قالب علم‌داران حماسه انجام گرفت.

وی با تأکید بر اینکه اجرای طرح سپاس تا پایان سال ادامه دارد، گفت: ادارات و نهادها در اجرای طرح سپاس همکاری خوبی داشتند.

موسوی بر لزوم نهادینه‌کردن فرهنگ ایثار و شهادت در بین نسل جوان تأکید کرد و گفت: امیدواریم بتوان با نهادینه‌ کردن این فرهنگ غنی ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امروز به برکت خون شهدای گرانقدر نظام اسلامی، این کشور در قله افتخار ایستاده و در جهان شناخته می‌شود لذا قدردانی از خانواده‌های شاهد و ایثارگر تنها اقدام کوچکی در قبال از خودگذشتگی این عزیزان است که می‌توانیم انجام دهیم.
انتهای پیام
کد مطلب: 235768