حضور حماسی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۶
خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور حماسی خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،انقلاب اسلامی مدیون خون شهدا و فداکاری‌های ایثارگران است و به برکت حضور این عزیزان تا امروز پایدار و استوار مانده است و امروز نیز ایثارگران با حضور در یکی از عرصه‌های مهم دفاع از انقلاب اسلامی، بار دیگر مهر تأییدی بر نقش و جایگاه والای خود در انقلاب زدند.
حضور ایثارگران در روزهایی که رئیس جمهور آمریکا به تهدید ملت ایران روی آورده است بسیار گسترده و حماسی بود و این الگوهای صبر و استقامت و جانفشانی با حضور خود بار دیگر آمادگی خود را برای ایثارگری در راه امام و انقلاب اسلامی اعلام کردند.
جانبازان قطع نخاع که روی ویلچر نشسته بودند، با خانواده‌های خود به این مراسم آمده بودند و نشان دادند همواره، در هر شرایطی و با وجود تمام مشکلات بر عهدی که برای دفاع از اسلام و کشورشان بسته بودند، استوار هستند.
پدران و مادران شهدای دفاع مقدس و خانواده‌ شهید مدافع حرم نیز با در دست داشتن تصاویر شهدای خود بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام اسلامی اعلام و با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید بیعت کردند.
خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد  هم‌زمان با در سراسر کشور با حضور در راهپیمایی 22 بهمن‌ماه بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235770