داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس:
ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
مسوولان شهرستان بویین‌زهرا با حضور در جشن انقلاب از خانواده شهدای روستای تفک تجلیل کردند.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، طی ایام‌الله دهه‌فجر، جشن پیروزی انقلاب در روستای تفک از توابع بخش مرکزی شهرستان بویین‌زهرا با حضور مردم شهیدپرور به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران و دانش‌آموزان برگزار شد.
در این برنامه، روح‌الله بابایی‌صالح نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای انقلاب و دفاع مقدس گفت: امروز به برکت خون شهیدان است که ما در امنیت و آرامش زندگی می‌کنیم.
وی افزود: همه مسوولان و مردم باید قدردان ایثارگری‌های شهدا باشند و در احیای آرمان‌های آنها تلاش کرده و راه‌شان را ادامه دهند.
در ادامه‌ی این برنامه، علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین‌زهرا ضمن تبریک دهه‌فجر، از انقلاب اسلامی به عنوان انقلابی پایدار به رهبری امام راحل(س) و مقام معظم رهبری یاد کرد.
وی افزود: پیروزی و موفقیت‌های پی در پی انقلاب در زمینه‌های مختلف هسته‌ای، موشکی، عمرانی و نانو را مدیون ایثارگری و پایمردی شهدا هستیم که با نثار خون خود باعث ایجاد امنیت شده تا دیگر جوانان نخبه در آرامش به دستاوردهای علمی و فناوری برسند.  
فرماندار شهرستان بویین‌زهرا با اشاره به اینکه خانواده‌های شهدا بارزترین الگوی قشرهای مختلف جامعه هستند، گفت: ما باید از سیره و منش این خانواده‌ها الگوبرداری کرده و در تجلیل و تکریم آنها تلاش کنیم.  
رحمانی به دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران اشاره کرد و افزود: ما در این دیدارها از روحیه‌ی آنها درس می‌گیریم تا بتوانیم وظایف خود را به نحو مطلوبی انجام دهیم.
در پایان این برنامه مسوولان از خانواده شهدای روستای تفک با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کردند.
در این مراسم امیر نادری بخشدار مرکزی و حسین ساروخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بویین‌زهرا حضور داشتند.
گفتنی است: روستای تفک طی دوران انقلاب و هشت سال دفاع مقدس خدمات ارزشمندی را ارایه نموده که تقدیم 3 شهید از جمله آنها می‌باشد.
کد مطلب: 235808