مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
خاندان معزز شاهد و ایثارگر پرچمداران اصلی راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در خراسان جنوبی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۳
بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی: خاندان معزز شاهد و ایثارگر پرچمداران اصلی راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در خراسان جنوبی
خاندان معزز شاهد و ایثارگر پرچمداران اصلی راهپیمایی باشکوه 22 بهمن  در خراسان جنوبی
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، ضمن تبریک ایام دهه مبارکه فجر و ورود به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، اظهار داشت: این ایام، یادآور حضور با بصیرت خاندان معزز شاهد و ایثارگری است که برای خدا و برای حاکمیت این نظام در مقابل استکبار و نظام سلطه و دست نشانده‌های زمان ایستادند.
وی افزود: خدا را شاکریم که بار دیگر مردم خراسان جنوبی حماسه ای بی بدیل در 22 بهمن آفریدند و پرچمداران این حماسه بزرگ خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بودند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: خانواده های شهدا و جانبازان استان خراسان جنوبی نیز، مانند دیگر اقشار مردم در این روز با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هنوز انقلابی ام، تبعیت خود را از ولی فقیه اثبات و بر آمادگی خود برای دفاع از انقلاب و ارزش های آن اعلام کردند.
عزیزی افزود: تا زمانی که فرهنگ شهادت طلبی در میان مردم وجود دارد و این ارزش به عنوان نمادی ملی در کشور شناخته می شود، کسی نمی تواند خدشه ای به آرمان های انقلاب و شهدا وارد کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان در دوره نخست بعد از انقلاب جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند و بعد از آن به ترور افراد انقلابی پرداختند، یادآور شد: ما امروز باید به برکت خون شهدا اگرچه گرفتار جاهلیت مدرن هستیم و آنها از رسانه و امپراطوری رسانه‌ای گسترده برخوردار هستند، ولی باید جلوی این جاهلیت ها و ظلم های آنان، با مدد و یاری شهدا ایستادگی کنیم.
حجت الاسلام عزیزی در پایان صحبت های خود گفت: انقلاب اسلامی با خون شهدا بیمه شده است و مسئولان نظام نیز به عنوان پاسداران این خون، باید در صحنه های مختلف و با توجه به سیل خروشان حضور گسترده ملت در راهپیمایی ها و پشتیبانی هایی که از انقلاب دارند، حافظ عزت و سربلندی کشور و خانواده های شهدا باشند.
اجرای سرود ایران، پخش کلیپ و تجلیل از تعدادی از خاندان معزز شاهد و ایثارگر از دیگر برنامه های این مراسم باشکوه بود. 
شایان ذکر است که این مراسم با محوریت شهرستان بیرجند، همزمان در تمامی شهرستان های تابعه استان خراسان جنوبی نیز برگزار گردید. 
کد مطلب: 235814