داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مسابقات تیراندازی بانوان ایثارگر در حاجی آباد برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت: به مناسبت گرامیداشت ۲۲ بهمن مسابقات تیراندازی بانوان ایثارگر این شهرستان برگزار شد.
مسابقات تیراندازی بانوان ایثارگر در حاجی آباد برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، قاسم صادقی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان حاجی آباد گفت : در این دوره از مسابقات مینا باوقار نفر اول، طیبه مرادی دوم و لیلا بختیاری‌زاده نفر سوم این مسابقات معرفی شدند.
صادقی ادامه داد: از زمان راه اندازی این هیئت درحاجی آباد دومین همایش پیاده‌ روی ویژه خانواده های معظم شهداء و ایثارگران نیز به همراه مسابقه طناب‌کشی بین خانواده شهداء و ایثارگران نیز روز جمعه 20 بهمن به مناسبت گرامیداشت دهه فجر برگزارشد.
وی ایجاد روحیه نشاط، شادابی و تقویت روحیه اجتماعی خانواده های معظم شهداء و ایثار گران و ترویج فرهنگ ورزش قهرمانی در قالب مسابقات ورزشی را از اهداف راه‌اندازی هیئت جانبازان و معلولان شهرستان حاجی آباد عنوان کرد.
به گفته صادقی، بنا داریم  در راستای توجه بیشتر و مشارکت بیشتر این قشر ارجمند از جامعه شهرستان در فعالیت‌های ورزشی در طول سال چندین دوره مسابقات ورزشی ویژه جانبازان و ایثارگران و خانواده‌های شهدا در این شهرستان برگزار کنیم.
رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران حاجی آباد دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران، نمایشگاه عکس انقلاب، برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی، اجرای مرحله دوم پایش سلامت، بهره برداری از قبور ساخت شده شهدا، برگزاری مسابقات قرآنی و محفل انس با قرآن، اعزام پیام آوران ایثار به مدارس و دانشگاه‌ها جهت سخنرانی، نامگذاری پروژه‌های قابل افتتاح بنام شهدا، پیاده روی خانوادگی و تیراندازی ایثارگران را بخشی از برنامه‌های برگزار شده در طول دهه فجر این اداره نام برد.
وی خاطرنشان کرد: شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان 110 شهید، 140 جانباز و 17 آزاده  را در هشت سال دفاع مقدس تقدیم کرده است.
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 235818