با حضور مدیران اصناف شهرستان قدس صورت گرفت
دیدار با خانواده شهید برقی و شهید صفری از شهدای اصناف شهر قدس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۶
دیدار با خانواده شهید برقی و شهید صفری از شهدای اصناف شهرستان قدس با حضور مدیران ورسای اصناف شهرستان قدس در محل منزل این شهید صورت گرفت.
دیدار با خانواده شهید برقی و شهید صفری از شهدای اصناف شهر قدس
 
به گزارش «ایثار»،محمدرضا عباسی جانشین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس به همراه عقباییرئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان قدس، رئیس اتاق اصناف شهرستان قدس، جمعی از رسای اتحادیه‌های شهرستان قدس با حضور در منزل خانواده شهیدان صفری و برقی با خانواده این بزرگواران دیدار و گفتگو کردند.

جانشین بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قدس در این دیدار بیان کرد: عزت و بزرگی و استقلال و عزتی که امروز داریم به‌واسطه رشادت‌ها و ایثارگری و روحیه شهادت‌طلبی است که در جامعه ما رشد و نمو پیداکرده وبید گفت که تحقق انقلاب اسلامی نیز بر همین اساس بود و این روحیه که برگرفته از قیام کربلا است موجب تحقق انقلاب و ادامه این مسیر شده است.

وی در پایان متذکر شد: این روحیه‌ای که خانواده شهدا دارند را همه ما باید در زندگی و کار خود به کار ببندیم تا در مسیری که این بزرگواران درراه خدمت به خودشان به ما داده‌اند چراکه این روحیه ایثارگری و ازخودگذشتگی می‌تواند توان خاصی را به انسان برای حرکت مستحکم و استوارتر در این مسیر یعنی خدمت به ولی‌نعمتانمان که مردم هستند داشته باشیم.

شایان‌ذکر است در پایان با حضور مسئولان لوح تقدیر و تجلیل به خانواده شهید برقی و شهید صفری تقدیم شد.
کد مطلب: 235845