جانبازان شهیدان زنده هستند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۲
مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویراحمد گفت: جانبازان شهیدان زنده ای هستند که با خون و توان خود پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز در آورده و موجب حفظ و پایداری کشور شده اند.
جانبازان شهیدان زنده هستند
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور موسوی در دیدار با جانبازان بستری در بیمارستان اعصاب و روان سلمان در یاسوج عنوان کرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران دوران دفاع مقدس، بدون چشم‌داشت و خارج از نگاه‌های دنیوی از کشور و نظام جمهوری اسلامی دفاع کردند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد با بیان اینکه جانبازان با ندای رهبر انقلاب پا به عرصه جنگ گذاشتند، تصریح کرد: دشمنان اسلام و کشور انتظار شکست در جنگ به خصوص در اوایل آن را نداشتند و آماده گرفتن جشن پیروزی و شکست ایران بودند که با لطف خداوند متعال، رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و تلاش مردم این آرزو را به گور بردند.
وی افزود: جانبازان شهیدان زنده ای هستند که با خون و توان خود پرچم پرافتخار کشور را به اهتزاز در آورده و موجب حفظ و پایداری کشور شده اند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: جانبازان، نماد و پرچمدار حقانیت و مقاومت در راه دین، مکتب اسلام و عترت پیامبر اعظم(ص) هستند.
موسوی اظهار داشت: جانبازان برای تداوم انقلاب، سلامتی و تندرستی خود را فدا کردند و باعث افتخار و عزت نظام اسلامی شدند که باید منزلت آنان در جامعه همواره حفظ شود.
وی یادآور شد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، باید به عنوان یکی از راه های ارتقای کمی و کیفی فرهنگ در جامعه، مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان اینکه جانبازان عزیز برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی ایثار کردند ادامه داد: برای حفظ و تداوم راه جانبازان، شهدا و آزادگان دفاع مقدس، آحاد ملت رسالت تاثیرگذاری دارند. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 235855
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...