داخلی صفحه گیلان خبر
 
معاون پارلمانی رییس جمهوری :
خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،عملی ارزشمند است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵
دکتر حسینعلی امیری روز یکشنبه 22 بهمن 96 که به عنوان سخنران راهپیمایی در این شهرستان حضور یافت،در ادامه سفر استانی خود با خانواده شهید مدافع حرم مرتضی حسین پور شلمانی و خانواده شهیدان عیسی و محمود نیک پی دیدار و گفتگو کرد.
 
به گزارش ایثار گیلان، معاون پارلمانی رییس جمهوری در این دیدارها با تقدیر از نقش شهدای مدافع حرم در اعتلای ارزش های اسلامی در جامعه اسلامی گفت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون ایثار و از خودگذشتگی شهیدانی است که از تمام هستی خود گذشته و عزت و اقتدار را نصیب ایران اسلامی کردند.
امیری اظهار داشت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.
وی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و ایثارگران بوده و وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.
معاون پارلمانی رییس جمهور اظهار داشت:خانواده شهیدان با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
وی با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
 گفتنی است در این دیدارها،پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان و لاهوتی نماینده مردم شهرستان لنگرود در مجلس شورای اسلامی ،دکتر امیری را همراهی کردند.
"انتهای پیام"

کد مطلب: 235859