داخلی صفحه مرکزی خبر
 
مدیرکل بنیاد مرکزی:
راهپیمایی 22بهمن با عشق به شهدا و ولایت همراه بود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۶
مدیرکل بنیاد مرکزی در راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن ضمن تشکر از حضور پرشور مردم انقلابی سرزمین آفتاب گفت: راهپیمایی 22بهمن با عشق به شهدا و ولایت همراه بود .
 
به گزارش ايثار واحد "استان مركزي" ،محمد صادق دوخائی گفت : خانواده هاي شاهد و ايثار گر و عموم مردم هميشه در صحنه همدلانه و شانه به شانه هم در صفوف مستحکم راهپیمایی حضور یافته تا حضور حماسی دیگری را در 40 سالگی انقلاب اسلامی رقم بزنند.
وي بيان كرد: ايثارگران در این راهپیمایی ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری با شعارهای "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" انزجار خود را از جبهه استکبار و صهیونیست جهانی اعلام کردند.
دوخائی  با اشاره به حضور پر شور مردم در راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت:  همه ملت با عشق به شهدا و ولایت، نظام و اسلام در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند و راهپیمایی 22 بهمن یک سرمایه بزرگ ملی و فکری است و ملت در این قالب، اندیشه‌های انقلابی و اسلامی خود را به همه دنیا صادر می‌کند.
در ادامه رئیس بنیاد اراک ادامه داد: امروز بهترین روز برای ملت ایران است چرا که تشکیل حکومت اسلامی آرزوی انبیای الهی بود و همچنین به حکومت 2500 ساله طاغوت پایان داده شد و راهپیمایی 22 بهمن مشت محکمی بر دهان دشمنان اسلام و ایران بود و پیام وحدت ملت ایران و وحشت دشمنان از این انقلاب و این کشور را به جهانیان رساند.
مرتضی انصاريفر تصریح کرد: مردم امروز به وظیفه خود عمل کردند و در سراسر کشور شاهد حضور برجسته مردم هستیم اما بر ما مسئولان است که هم قدردان مردم با فرهنگ باشیم که با درک بالایی در صحنه‌ها حضور دارند این در حالی است که هر چه حضور مردم پررنگ‌تر می‌شود وظیفه خدمت‌گذاری ما هم بیشتر می‌شود.
وی اظهار كرد: دهه فجر روزهای مبارکی است که باید نسل جدید از دستاوردهای آن آگاه شوند که در اوایل انقلاب و دوران جنگ  شهدا و ايثارگران چه فداکاری‌ها و ایثارگری‌هایی انجام داده اند که می‌توان از آن الگو گرفت و در امور استفاده کرد.
انتهای پیام/
گفتني است روز 22 بهمن 96 راهپيمايي عظيم و باشكوه مردم اراك با حضور مسئولين استاني و شهرستاني و خانواده هاي شاهد و ايثارگر برگزار گرديد .
انتهاي پيام /
 
کد مطلب: 235868