داخلی صفحه لرستان خبر
 
تقدیر و تشکر خانواده های معظم شهدا از حضور حماسی مردم شریف پلدختر در راهپیمایی 22 بهمن
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
خانواده های معظم شهدا از حضور حماسی مردم شریف پلدختر در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند
تقدیر و تشکر خانواده های معظم شهدا از حضور حماسی مردم شریف پلدختر در راهپیمایی 22 بهمن
 
به گزارش «ایثار لرستان» به دنبال حضور گسترده مردم شهیدپرور شهرستان پلدختر در راهپیمایی 22 بهمن چند نفر از خانواده های شاهد این شهرستان از حضور حماسی مردم تقدیر و تشکر کردند.
متن این پیام به شرح ذیل می باشد:
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
 درود خدا به روان پاک شهیدان انقلاب اسلامی ایران و شما مردم مومن و همیشه در صحنه ی پلدختر که بار دیگر همگام با ملت بزرگ ایران برای تجدید بیعت با آرمانهای مقدس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و در لبیک به فرمان ولی امر مسلمین حضرت آیت الله امام خامنه ای و شهدای عزیزمان حماسه ای دیگر آفریدید .
این حرکت عظیم شما مردم عزیز دارای پیام های متعددی برای سردمداران کفر جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بود و با این حماسه بزرگ ثابت کردید که در دفاع از اسلام و ایران عزیز و مقابله با زیاده خواهی های استکبار جهانی همچون گذشته دوشادوش  مردم وفادار سایر شهر های ایران اسلامی همواره در صحنه حاضر بوده و در حفظ و صیانت از دستاورد هاو ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلام کوتاه نخواهید آمد.
لذا بدینوسیله بر خود فرض می دانیم که از حضور حماسی تک تک شما مردم شریف در لبیک به ندای مقتدای خویش حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) و شرکت در راهپیمایی سراسری یوم الله 22بهمن که موجب سرفرازی ایران اسلامی در جهان گردید تشکر نموده و  از درگاه خدای منان موفقیت همگان را مسئلت می نمائیم
ازطرف خانوادۀ سرداران شهید :
درویشعلی شکارچی
عیدی استویی
حاجی رضا هاشمی
هوشنگ الهیاری
انتهای پیام//
کد مطلب: 235870