داخلی صفحه مرکزی خبر
 
رئیس بنیاد اراک:
تکریم از خانواده‌های شهدا، تکریم از ارزش هاست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۶
رئيس بنياد اراك گفت : تکریم از خانواده‌های شهدا، تکریم از ارزش هاست.
 
به گزارش ایثار واحد"استان مركزي"،مرتضي انصاريفر در اين ديدار گفت: شهید جانش را برای ارزشهای والا در کف اخلاص می گذارد، شهادت اجر بسیاری والایی دارد اما این شهادت ها نیز مراتبی دارد، شهادت برای دفاع از حریم شخصی، دفاع از حریم یک ملت ، دفاع از سرزمین و بالاترین مرتبه دفاع از دین و حریم ائمه اطهار ع) می باشد.
وي بیان داشت: شهادت در بیرون از مرزها برای دفاع از دین و اهل بیت (ع) اراده بسیار قوی می خواهد که فرزندان شما داشتند اگر نبود این دفاع ها معلوم نبود امروز ایران در چه وضعيتي قرار داشت .
انصاريفر اظهار داشت : این شهیدان نزد خداوند اجر بسیار عظیمی دارند ، قهرا در این راستا وظیفه بازماندگان و مردم نیز بسیارسنگین تر است ، تکریم این عزیزان از ارزش بسیاری برخوردار است و باعث می شود تا یاد و راه شهدا در جامعه زنده بماند و مورد تاکید قرار گیرد.
وي افزود: هر چه هست و نیست زیر سایه دین است تا می توانید از دین محافظت کنید، دشمن با دین مقابله دارد و اگر با ایران دشمنی می کند بخاطر دین است، دین خاصیت کنترل کننده دارد از هر خیانت و جنایت ، و این را اهل شر نمی خواهند.
رئيس بنياد گفت: شما خانواده شهدا به این شهادتها افتخار کنید شهدای شما ادامه دهنده راه اهل بیت (ع) هستند ودر راه دفاع از دین از جان گذشته می باشند. ما شهدا را فراموش نمی کنیم و پشتیبان این حرکت ها هستیم و در حق آنها دعا می کنیم.
انصاريفر درپايان گفت: وجود مبارك ايثارگران موحب دلگرمی مسؤلین و نشاط و ترویج روحیه ایثارگری درجامعه میگردد هستند ودیدار با آنها  سعادتی بزرگ است و حضور در جمع اين عزيزان  یک نورانیتی دارد که انسان از نظر روحی  و جهت تجدید یاد و خاطره این عزیزان به آن نیاز دارد .
گفتنی است دیدار با خانواده شهیدان علي و عليرضا قديمي عصر روز جمعه 20 بهمن 96  با حضور فرمانده سپاه روح اله سردار كريمي ، فرمانده نيروي انتظامي سردار عيزيز، فرمانده پادگان مالك اشتر سردار ميرزايي و  رئيس بنياد  اراك انجام شد.
شهيد علي قديمي متولد 19 تير 1342 و درعمليات كربلاي 5 در تاريخ 7 اسفند 1365 در منطقه شلمچه به شهادت رسيد .
شهيد عليرضا قديمي متولد دوم ارديبهشت 1350 و در عمليات مرصاد در تاريخ ششم مرداد 1367 در منطقه اسلام آباد غرب به شهادت رسيد .
انتهاي پيام/
 
کد مطلب: 235879