داخلی صفحه لرستان خبر
 
ناصرپورتاکیدکرد:
توجه ویژه به جایگاه شهید زنده لرستانی در دانش‌نامه دفاع مقدس
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان، با اشاره به دانش‌نامه دفاع مقدس لرستان گفت: سیدنورخدا موسوی شهید زنده لرستانی به‌عنوان یکی‌از مداخل باید در دانش‌نامه گنجانده شود تا چراغ راهنمایی برای نسل‌های جوان ما باشد
توجه ویژه به جایگاه شهید زنده لرستانی در دانش‌نامه دفاع مقدس
 
به گزارش «ایثار لرستان» حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان، روز شنبه، ۲۱ بهمن به همراه کارکنان این اداره‌کل با خانواده جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی سید نورخدا موسوی دیدار کرد.
ناصرپور در این دیدار اظهارکرد: امید است هر ماه فرصتی برای‌ ما پیش بیاید که خدمت سید بزرگوار برسیم و نسخه راه خود را بگیریم تا در پیچیدگی زمان گم نشویم.
وی ضمن تقدیر از صبر و استقامت همسر شهید زنده سید نورخدا موسوی، افزود: زحمات شما کمتر از حزن و اندوه، غم و غصه و پرستاری حضرت زینب کبری(س) نیست و شما پرچم‌دار این خانه هستید که به این نورخدا و زیارت‌گاه مؤمنین خدمت می‌کنید.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان تصریح کرد: شهید زنده لرستانی چراغ راهنمایی است برای تشخیص راه درست و اگر کسی می‌خواهد راه خدا را درست تشخیص دهد باید حتماً گذرش به این خانه بخورد تا بتواند با استشمام عطر و بوی وجود پر برکت سیدنورخدا موسوی مسیر را به درستی طی کند.
وی تأکید کرد: کسانی‌که قدم در راه خدا می‌گذارند، ملائکه پروردگار بر آن‌ها برکت و رحمت نازل می‌کنند و در این مسیر باید صبر و استقامت پیشه کرد.
در پایان این دیدار مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان، با اشاره به دانش‌نامه دفاع مقدس استان لرستان گفت: سیدنورخدا موسوی شهید زنده لرستانی به‌عنوان یکی از مداخل باید در دانش‌نامه گنجانده شود تا چراغ راهنمایی برای نسل‌های جوان ما باشد.
کبری حافظی، همسر شهید زنده سید نورخدا موسوی نیز در این دیدار با گرامی‌داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهارکرد: سیدنورخدا در قلب مردم ایران جای دارد و مردم همیشه به سید نورخدا، من و فرزندان‌مان لطف داشته‌اند و به‌صورت حضوری و یا در شبکه‌های اجتماعی سلام و ارادت خود را به سید عرضه می‌کنند.
همسر جانباز ۱۰۰ درصد لرستانی افزود: گذشته از وظیفه همسری، عشق و علاقه‌ام نسبت «سید نورخدا»، من امانت‌دار ملت ایران هستم چرا که «سید نورخدا» افتخار این ملت است.
حافظی تأکید کرد: درب خانه سید شبانه‌روزی به‌روی دوستدارن ولایت باز است و همه روزه از راه‌های دور نزدیک، قشر‌های مختلف، از پیر تا جوان برای دیدار با سید و تجدید میثاق با شهدا به منزل شهید ما می‌آیند.
انتهای خبر//
کد مطلب: 235890