داخلی صفحه اصفهان خبر
 
با حضور پرشور مردم
یادواره شهدای طلبه و روحانی در اردستان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
یادواره شهدای طلبه و روحانی و شهدای محله مون اردستان در مسجد حضرت حجت(ع) اردستان با حضور پرشور مردم برگزار شد.
یادواره شهدای طلبه و روحانی در اردستان برگزار شد
 
به گزارش ایثار اصفهان، یادواره شهدای طلبه و روحانی و شهدای محله مون اردستان در مسجد حضرت حجت(ع) اردستان با حضور پرشور مردم برگزار شد.
حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران در این مراسم اظهار کرد: وقتی تاریخ را مرور کنیم، می‌بینیم کسانی بودند عمری شاگردی امام(ره) و در مسیر انقلاب بودند، اما در جایی امتحانی پیش آمد همه مردود شدند.
وی افزود: اگر بخواهیم عاقبت به خیر باشیم باید در مسیر دین حرکت کنیم و باید با عشق به دنبال شهادت برویم همان‌طور که حضرت علی(ع) اینگونه بودند.
جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: دوستان شهید ما در جبهه می‌گفتند بیایید برای شهادت ما دعا کنید و دیدیم آن‌ها رفتند و ما جا ماندیم حال چه شده دیگر آن خلوص‌ها وجود ندارد.
وی با بیان اینکه شهادت از دست رفتن نیست بلکه شهادت به مقصد رسیدن است، تصریح کرد: ثواب هیچ عبادتی به اندازه شهادت نیست.
حاجی‌صادقی تاکید کرد: بعضی‌ها برای اسلام جان دادند بعضی ها هم مال خود را دادند چون از حضرت زهرا(س) یاد گرفتند که نباید بگذارند که دین خدا آسیب ببیند.
وی خاطرنشان کرد: امام حسین(ع) با اینکه می دانست به شهادت می رسد و اهل و بیتش به اسارت می رود باز هم به کوفه رفت.
جانشین حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان تصریح کرد: دشمنان با فرا فکنی در فضای مجازی به جنگ اسلام آمده و به این نتیجه رسیده‌اند مطلبی که ما را 40 سال است سر پا نگه داشته دین بوده، لذا اذعان کرده‌اند باید دین و اسلام را از ما بگیرند.
لازم به ذکر است 6 تن از 330 شهید شهرستان اردستان طلبه و روحانی بوده‌اند.
انتهای پیام/
 

 
 
 
کد مطلب: 235901