داخلی صفحه یزد خبر
 
معاون استاندار یزد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا یک وظیفه مهم است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۸
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در دیدار با خانواده شهدای شهرستان یزد گفت: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا یک وظیفه مهم است.
معاون استاندار یزد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا یک وظیفه مهم است
 
به گزارش «ایثار یزد» محمدعلی طالبی با حضور در منزل تعدادی از خانواده‌های شهدای شهرستان یزد با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: شهیدان مایه عزت و افتخار هستند و زنده نگه‌داشتن یاد آن‌ها یک وظیفه و کاری مهم است.
معاون استاندار یزد تصریح کرد: عظمت انقلاب شکوهمند اسلامی و موفقیت‌های نظام اسلامی مدیون جان‌فشانی شهیدان والامقام و صبر و مقاومت خانواده‌های معزز آن‌هاست.
وی ادامه داد: تجلیل از خانواده‌های مکرم شهدا و ایثارگران انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بین مردم و جوانان از مسائل اساسی است که باید مدنظر متولیان مختلف فرهنگی و اجتماعی استان قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز در این دیدار با ادای احترام به مقام شامخ شهدا و خانواده‌های آنان گفت: سرکشی از خانواده‌های شهدا و تجلیل از آن‌ها جزو برنامه‌های محوری و همیشگی بنیاد با همکاری سایر دستگاه‌های اجرایی در طول سال است.
احمد ابراهیمی افزود: حضور مسئولان و مردم در منازل شهدا و تجلیل از خانواده‌های آن‌ها یک کار ارزشمند و وظیفه‌ای دینی، ملی و انقلابی محسوب می‌شود که باید همواره موردتوجه جدی مسئولان و اقشار مختلف مردم باشد.
کد مطلب: 235902