داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
مراسم تجلیل از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر شهرستان سنقر برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۴
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این مراسم گفت: همسران شهدا از مرحله صبر گذشته و به مقام شکرگزاری رسیده‌اند.
مراسم تجلیل از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر شهرستان سنقر برگزار شد
 
به گزارش ایثار "واحد کرمانشاه" در شامگاه 22 بهمن‌ماه 96 و با حضور حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسمی از 50 برگزیده قرآنی ایثارگران شهرستان سنقر کلیایی تجلیل به عمل آمد.
در این مراسم معنوی که در نمازخانه بنیاد شهرستان سنقر و با حضور حجت‌الاسلام حسینی کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی و عباسیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و نیز بهرام فرهنگیان رئیس بنیاد سنقر برگزار شد، حجت‌الاسلام عسگری در سخنانی بزرگداشت شهدا را، نیاز به داشتن الگو در جهت پیشرفت و ماندگاری خود دانست.
حجت‌الاسلام عسگری گفت: اگر در جای‌جای ایران اسلامی شاهد برپایی محافل پاسداشت و گرامی داشت رشادت‌های شهدا هستیم نه به خاطر آن است که این کارها بر عظمت شهدا یا بر جایگاه شهدا می‌افزاید، بلکه این بزرگداشت‌ها به خاطر آن است که جامعه از این سندهای افتخار غفلت نکرده و ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی آنان را سرمشق و سرلوحه کار خود قرار دهد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به دو دلیل در جامعه دارای عظمت و ارزش هستند اول اینکه به خاطر انتساب و نسبتی است که با شهید و شهدا دارند دیگر اینکه به خاطر شایستگی و ارزشمندی این خانواده‌های ایثارگر است که در جامعه دارای ارج و منزلت هستند.
مسئول بنیاد استان در ادامه از همسران شهدا به‌عنوان پرچم‌دار و پیام‌رسان شهدا یادکرده و افزود: یقیناً همسران شهدا اجری کمتر از شهدا را ندارند و این شیر زنان با ایثار و ازخودگذشتگی که از خود نشان داده‌اند از مرحله صبر گذشته و به مرحله شکرگزاری رسیده و پا جای پای حضرت زینب (س) گذاشتند.
در ادامه این مراسم حجج‌اسلام حسینی کیا و عباسیان نیز در سخنانی رسالت امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را حضور در تمامی صحنه‌های انقلاب عنوان کرده و دفاع از آرمان‌های نظام عنوان کرده و مسئولیت همگان را در برابر خون شهدا بسیار خطیر و سنگین خواندند.
در پایان از 50 برگزیده قرآنی این شهرستان تقدیر شد.


انتهای پیام/
 
  
 
کد مطلب: 235903