داخلی صفحه قزوین خبر
 
نماینده مردم بویین‌زهرا در مجلس:
دستاوردهای انقلاب همچنان ادامه دارد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
دستاوردهای انقلاب اسلامی با استمرار وفاداری مردم به ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های شهیدان و امام راحل همچنان ادامه دارد.
 
به گزارش ایثار واحد قزوین، همزمان با گرامیداشت ایام‌الله دهه‌ی فجر انقلاب اسلامی، مسوولان شهرستان بویین‌زهرا با خانواده‌های شهیدان رضا کلبی‌قلعه و رجبعلی بکشلو در شهرک مدرس از توابع بخش شال دیدار کردند.
همچنین این مسوولان با خانواده‌های شهیدان محمود عظیمی و غلامرضا رجبی شهرستانکی در روستای شهرستانک از توابع بخش دشتابی و خانواده شهید غلامرضا قربانی در شهرک حسین‌آباد از توابع بخش مرکزی دیدار کردند.
در این دیدارها، روح‌الله بابایی‌صالح نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی از خانواده‌های شهدا به عنوان اسوه‌های صبر یاد کرد و گفت: همه‌ی دستاوردهای انقلاب اسلامی به برکت فداکاری‌های شهیدان سرافراز و تمسک ملت ایران به اسلام حاصل شده است.
وی افزود: با استمرار وفاداری مردم به ارزش‌های والای اسلامی و اهداف و آرمان‌های بلند شهیدان و امام راحل دستاوردهای انقلاب همچنان ادامه دارد.
نماینده مردم بویین‌زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی گفت: هر چه نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد به برکت خون شهدا است و ما باید قدردان آنان باشیم و در حراست از ارزش‌های اسلام و شهیدان تلاش کنیم.
این مسوول با اشاره به اهمیت دیدار با خانواده‌های شهدا افزود: این خانواده‌ها نباید فراموش شوند زیرا به برکت خون عزیزان آنهاست که انقلاب پا برجا است.
در این دیدارها مسوولان حاضر از مقام والای خانواده‌های شهدا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل کردند.
گفتنی است: در این دیدارها، علی رحمانی فرماندار، حسین ساروخانی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مدیران شهرستان بویین‌زهرا حضور داشتند.
کد مطلب: 235926