داخلی صفحه البرز خبر
 
دیدار با خانواده‌های شهدا تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۶
رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج دیدار با خانواده‌های شهدا را تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب دانست و گفت: دهه‌ی فجر بهترین فرصت برای دیدار با خانواده‌های شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌ها و اهداف انقلاب است.
دیدار با خانواده‌های شهدا تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز فریدون نصیری با گرامیداشت یاد و خاطر تمامی شهدا و ایثارگران و تسلیت ایام عزاداری حضرت زهرا سلام‌الله علیها دیدار با خانواده‌های شهدا را تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب دانست و گفت: دهه‌ی فجر بهترین فرصت برای دیدار با خانواده‌های شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌ها و اهداف انقلاب است.
وی در ادامه تصریح کرد : جمعی مسئولین و خادمان شهدا باهدف ارج نهادن به مقام والاي خانواده شهدا و به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه‌ی فجر به ديدار خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران رفته و با آنان به گفتگو پرداختند.
رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج افزود: مسئولین در این دیدارها با تجلیل از صبر و ایثارگری تمامی خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران و کسانیکه پای آرمان خود ایستادگی کردند‌ و به‌رسم تکریم به مقام شامخ شهدا ادای احترام نموده و بار دیگر با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعتی دوباره کردند
 
کد خبر 96/934
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235930