داخلی صفحه یزد خبر
 
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی:
خانواده شهدا با صبر و استقامت خود استکبار جهانی را ناامید کردند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۹
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده شهدای شهرستان یزد گفت: خانواده شهدا با صبر و استقامت خود استکبار جهانی را ناامید کردند و نور امید را بر دل‌های مستضعفان تاباندند.
خانواده شهدا با صبر و استقامت خود استکبار جهانی را ناامید کردند
 
به گزارش «ایثار یزد» نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دیدار تعدادی از خانواده شهدای شهرستان یزد رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
وی با اشاره به مقاومت بی‌نظیر خانواده شهدا گفت: خانواده شهدا با صبر و استقامت خود استکبار جهانی را ناامید کردند و نور امید را بر دل‌های مستضعفان تاباندند.
سید ابوالفضل موسوی بیوکی با تجلیل از صبر و استقامت خانواده شهدا و ایثارگران افزود: در طول دفاع مقدس و پس‌ازآن اگر همدلی مردم با مسئولان نبود هیچ‌گاه شاهد این موفقیت‌های ارزشمندی که اینک به آن دست‌یافته‌ایم، نمی‌بودیم.
وی اضافه کرد پیشرفت کنونی کشور و امنیت ما مرهون خون هزاران شهید است که با ایثار خود این موهبت بزرگ الهی را برایمان به ارمغان آوردند و همگان وظیفه‌داریم قدردان این عزیزان باشیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان با گرامیداشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی  گفت: شهدا برای همیشه تاریخ نام و یادشان و ازخودگذشتگی که از خود نشان دادند   به یادگار خواهد ماند.
موسوی بیوکی  تصریح کرد: حضور در خانه  شهدا برای ما توفیق بزرگی است و مردم و مسئولان خود را مدیون خون شهدا می‌دانند.
نماینده یزد و اشکذر افزود: فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از ارزش‌های آن به‌صورت یک گنجینه معنوی و یک الگو بایستی سرلوحه کار همه ما باشد.
 
کد مطلب: 235940