دیدار معاون رییس‌جمهور با خانواده شهیدان «ذاکری نژاد»
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۹
معاون اقتصادی رییس‌جمهور، استاندار یزد و جمعی از مدیران استان با حضور در منزل شهیدان «محمدحسین و حسن ذاکری نژاد» با پدر و مادر این شهیدان گران‌قدر دیدار کرد.
دیدار معاون رییس‌جمهور با خانواده شهیدان «ذاکری نژاد»
 
به گزارش «ایثار»، محمد نهاوندیان، معاون اقتصادی رییس‌جمهور در سفر به استان یزد به همراه محمود زمانی قمی، استاندار یزد و جمعی از مدیران استان با خانواده معظم شهیدان «ذاکری نژاد» دیدار و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
نهاوندیان در این دیدار با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: صاحبان اصلی این انقلاب و عامل پیروزی و تداوم حیات پرافتخار آن شهدا و شما پدران و مادران و خانواده معظم شهدا هستید.
وی پس از توضیحات مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر اینکه خانواده ذاکری نژاد دو فرزند پسر داشته‌اند که هر دو را در سنین ۱۶ و ۱۷ سالگی تقدیم راه دفاع از انقلاب اسلامی کرده‌اند، اظهار کرد: کمال بخشش در آن است که هر آنچه داری در راه خدا ببخشی و شما بهترین مصداق در این مورد هستید.
استاندار یزد نیز در این دیدار گفت: عزت و اقتداری که امروز ایران اسلامی در دنیا دارد به برکت خون‌های مطهر شهیدان و همچنین ایستادگی مردم و ولایتمداری آن‌ها است و باید فرهنگ ایثار و شهادت همواره در جامعه زنده بماند.
محمود زمانی قمی افزود: از کارهای مهم فرهنگی و ارزشی که در طول سال توسط نهادهای مختلف انجام می‌شود، حضور در منازل شهدا و تجلیل از اسوه‌های صبر و مقاومت و فرهنگ‌سازی ایثار است.
شایان ذکر است شهید محمدحسین ذاکری نژاد آبان ماه ۶۱ و در ۱۶ سالگی در منطقه موسیان و شهید حسن ذاکری نژاد در ۱۷ سالگی و در بهمن ۶۴ در منطقه اروندرود به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235951
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...