داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد تأکید کرد:
چهل‌سالگی انقلاب مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز چهل‌سالگی انقلاب را مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران دانست و گفت: امروز در آغاز چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، عهد و پیمان می‌بندیم با تمامی شهیدانمان که تا خون در رگ‌هایمان است راهتان را خواهیم پیمود.
چهل‌سالگی انقلاب مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز مراسم پخت کیک انقلاب صبح امروز 23 بهمن‌ماه به مناسبت آغاز چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز، ساکی مدیرکل آموزش‌وپرورش و دیگر مسئولین و خادمان شهدا در محل مدرسه شاهد شهید کلانتری برگزار شد.
ابراهیم طاهرنژاد در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک آغاز چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی چهل‌سالگی انقلاب را مرهون خون شهدا و ایثارگری ایثارگران دانست و گفت: امروز در آغاز چهل‌سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی، عهد و پیمان می‌بندیم با تمامی شهیدانمان که تا خون در رگ‌هایمان است راهتان را خواهیم پیمود.
وی افزود: امروز افتخار می‌کنیم با ایثار و جان‌فشانی‌های شهدا همیشه از گردنه‌های جنگ تحمیلی و توطئه‌های ریزودرشت گروهک‌های ضدانقلاب و تحریم‌ها و ترورها، سرافرازانه عبور کردیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: دانش آموزان شاهد و ایثارگر سرمایه‌ها و آیندگان این کشورند که باید از خون شهدا پاسداری کنند و انقلاب را در مسیر توسعه در مسیر هموار قرار دهند.
 
کد خبر 96/936
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235955