برگزاری مراسم تجلیل از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر سنقر
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۶
با حضور حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسمی از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر شهرستان سنقر کلیایی تجلیل شد.
برگزاری مراسم تجلیل از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر سنقر
 
به گزارش «ایثار»، با حضور حجت‌الاسلام هادی عسگری مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه در مراسمی از 50 برگزیده قرآنی ایثارگر شهرستان سنقر کلیایی تجلیل شد.
در این مراسم معنوی که در نمازخانه بنیاد شهرستان سنقر و با حضور حجت‌الاسلام حسینی کیا نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی و عباسیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و نیز بهرام فرهنگیان رییس بنیاد سنقر برگزار شد، حجت‌الاسلام عسگری گفت: اگر در جای‌جای ایران اسلامی شاهد برپایی محافل پاسداشت و گرامی داشت رشادت‌های شهدا هستیم نه به خاطر آن است که این کارها بر عظمت شهدا یا بر جایگاه شهدا می‌افزاید، بلکه این بزرگداشت‌ها به خاطر آن است که جامعه از این سندهای افتخار غفلت نکرده و ایثار و فداکاری و ازخودگذشتگی آنان را سرمشق و سرلوحه کار خود قرار دهد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر به دو دلیل در جامعه دارای عظمت و ارزش هستند؛ اول اینکه به خاطر انتساب و نسبتی است که با شهید و شهدا دارند و دیگر اینکه به خاطر شایستگی و ارزشمندی این خانواده‌های ایثارگر است که در جامعه دارای ارج و منزلت هستند.
مسئول بنیاد استان در ادامه از همسران شهدا به‌ عنوان پرچم‌دار و پیام‌رسان شهدا یاد کرد و افزود: یقیناً همسران شهدا اجری کمتر از شهدا را ندارند و این شیر زنان با ایثار و ازخودگذشتگی که از خود نشان داده‌اند از مرحله صبر گذشته و به مرحله شکرگزاری رسیده و پا جای پای حضرت زینب (س) گذاشتند.
در ادامه این مراسم حجج‌اسلام حسینی کیا و عباسیان نیز در سخنانی رسالت امروز خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر را حضور در تمامی صحنه‌های انقلاب و دفاع از آرمان‌های نظام عنوان کرده و مسئولیت همگان را در برابر خون شهدا بسیار خطیر و سنگین دانستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235956
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...