​رئیس بیمارستان میلاد شهریار خبرداد:
برگزاری کلاس های آموزش اسلحه شناسی در بیمارستان میلاد شهریار
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲
رئیس بیمارستان میلاد شهریار از برکزاری کلاس های آموزشی اسلحه شناسی در دهه فجر در این بیمارستان خبر داد.
برگزاری کلاس های  آموزش اسلحه شناسی در بیمارستان میلاد شهریار
 
به گزارش«ایثار» همزمان با دهه مبارک فجر  و بمنظور آشنایی بیشتر و آمادگی پرسنل بیمارستان، آموزش اسلحه شناسی با همکاری بسیج جامعه پزشکی شهرستان شهریار، توسط مربی اسلحه شناسی سپاه در بیمارستان میلاد شهریار برگزار شد.

 دکتر آقایی رئیس بیمارستان، و رئیس قشر بسیج جامعه پزشکی شهرستان شهریار هدف از برگزاری این دوره آموزشی را بالا بردن توان نظامی اعضای بسیج بیمارستان عنوان کرد و بیان داشت:در هر حال افراد باید در مسیر تعالیم دینی حرکت کنند و یکی از همین تعالیم آموزش در حوزه تیر اندازی است که به نوعی برگرفته از حدیث نبوی است.
 
وی افزود: امروز تمامی دنیا خصوصاً استکبار جهانی به اقتدار ایران و توان نظامی ایران اسلامی پی برده اند و به لطف خداوند و به کوری چشم دشمنان، ایران از لحاظ توان نظامی در سطح بسیار بالایی قرار دارد اما با این حالذهمه ما باید انچه که لازم است برای قرار گرفتن در شرایط مختلف را فرا بگیریم.

  آقایی در پایان از تمام  کارکنان بسیجی که در راستای فرهنگ بسیج و اهداف فرهنگی  آن با حوزه مقاومت بسیج جامعه پزشکی  همکاری میکنند تقدیر و تشکر کرد و این حضور پر شور در برنامه های فرهنگی را حرکت بسیار مطلوب دانست.
کد مطلب: 235962