رونمایی از سامانه پرداخت الکترونیکی بانک دی ویژه بنیاد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۵
مراسم رونمایی از سامانه پرداخت الکترونیکی بانک دی (سامانه سپاد) ویژه فعالیت های مالی اداری بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
رونمایی از سامانه پرداخت الکترونیکی بانک دی ویژه بنیاد
 
به گزارش «ایثار»، سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم رونمایی از سامانه پرداخت الکترونیکی بانک دی گفت: این سامانه در راستای اجرای سیاست دولت الکترونیک، ایجاد شفافیت و سلامت اداری و همچنین حرکت به‌سوی اقتصاد مقاومتی طراحی شده است و بنیاد این افتخار را دارد که به عنوان نخستین دستگاه اجرایی کشور چنین سامانه‌ای را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.
وی افزود: سازوکار قبلی پرداخت وجوه باعث اتلاف زمان زیادی می‌شد و به‌عنوان‌مثال درآمدهای استانی برای واریز به‌حساب متمرکز و تخصیص باید در پروسه طولانی‌مدت اداری قرار می‌گرفت که ممکن بود مشکلاتی را از نظر حسابرسی ایجاد کند. سامانه جدید امکان پرداخت و اعلام وصول آنلاین و لحظه‌ای را ایجاد کرده است و می‌توان آن را نمونه‌ای بی‌نظیر در کشور دانست.
میرمرادی تأکید کرد: هدف از این طراحی و بهره‌برداری از این سامانه دقت، سرعت و شفافیت با رویکرد جبران کمبود نیروی انسانی است که ان شاءالله به بازدهی بیشتر منجر خواهد شد. از جمله امکانات این سامانه نیز می توان به «ارسال سند به سامانه حسابداری بنیاد شهید و امور ایثارگران»، «کنترل حساب بر مبنای کدملی و شماره حساب»، «اعلام گردش حساب»، «اعلام شمار حساب بر اساس کد ملی»، «گزارشات حسابداری»، «شناسایی درآمدها و بودجه» و به زودی «صدور و شارژ کارت تنخواه هوشمند» اشاره کرد.
در پایان این مراسم «سامانه پرداخت الکترونیکی بانک دی» توسط نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 235963
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...