داخلی صفحه تهران خبر
 
انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۶
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 19-16 در دیدار با خانواده شهیدان «خالقی پور» و «صنیع خانی» گفت: با ایثار خانواده های معظم شهدا درخت انقلاب به بار نشست و نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان و استقامت خانواده های آنان است.
انقلاب اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان است
 
به گزارش «ایثار تهران»، غلام رضاسیاهپور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 19-16 در دیدار با مادر شهیدان «داوود، رسول و علیرضا خالقی پور» ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: با ایثار خانواده های معظم شهدا درخت انقلاب به بار نشست و نظام اسلامی مرهون مجاهدت شهیدان و استقامت خانواده های آنان است.
وی خطاب به مادر شهیدان خالقی پور گفت: شما با خلوص نیت سه فرزند خود را تقدیم انقلاب کردید و این کار بزرگی است  که از عهده هر کس ساخته نیست.
سیاهپور همچنین در دیدار با خانواده شهیدان «سید محمد و سید محمد حسن صنیع خانی» با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی افزود: خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران باعث گشایش امور می شود و رحمت الهی را نصیب خادمان آنان می کند.
داوود خالقی‌پور 22 اسفند ماه سال 62 در عملیات خیبر و رسول و علیرضا در پنجم مرداد ماه سال 67 در آغوش یکدیگر در عملیات دفاع حلقوی در شلمچه به شهادت رسیدند.
شهید سید محمد حسن صنیع خانی نیز سال 61 در منطقه عملیاتی فکه و شهید سید محمد صنیع خانی پس از سالها  تحمل درد و رنج ناشی از مجروحیت چهاردهم شهریور ماه سال 1374 به فیض شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235970