حل مشکل اشتغال ایثارگران امری مهم و حیاتی است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۴
مدیرکل بنیاد یزد تصریح کرد: حل مشکل اشتغال جوانان و ایثارگران امری مهم و حیاتی است و باید در رأس برنامه‌های حوزه تعاون بنیاد قرار گیرد.
حل مشکل اشتغال ایثارگران امری مهم و حیاتی است
 
به گزارش «ایثار»، کارگروه اشتغال بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد دوشنبه 23 بهمن با حضور مدیرکل، معاون تعاون و امور اجتماعی و سایر اعضا تشکیل شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در این نشست با اشاره به موضوع اشتغال به‌عنوان دغدغه اصلی جوانان در دوره کنونی تصریح کرد: حل معضل اشتغال جوانان و ایثارگران امری مهم و حیاتی است و باید در رأس برنامه‌های حوزه تعاون بنیاد قرار گیرد.
احمد ابراهیمی یادآور شد: ارائه مشاوره تحصیلی درست و اصولی با توجه به نیازهای جامعه، مقدمه حل این معضل در آینده است که باید مورد توجه مشاوران تحصیلی بنیاد باشد.
وی خاطرنشان کرد: اینکه مقام معظم رهبری در سال‌های مختلف مسئله اقتصاد مقاومتی را در شعار سال مطرح کرده‌اند، نشان از اهمیت بالای این موضوع است و امسال نیز در همین راستا به‌ طور مستقیم تولید و اشتغال را مطرح فرمودند.
ابراهیمی بر لزوم اجرای کامل فرمان‌های مقام عظمای ولایت تأکید کرد و افزود: همه ما به‌عنوان سرباز ولایت نباید اجازه دهیم هیچ‌یک از فرمان‌های معظم له به فراموشی سپرده شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 235972
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...