مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
ضرورت حراست از ارزش‌های ایثارگران با تداوم راه آنان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۴۷
مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: بايد با تداوم راه و مسير شهدا از ارزش‌هايي که به واسطه جان‌فشاني آنان به دست آمده حراست کنیم.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد ظهر امروز در جمع کارکنان بنیاد استان در یاسوج اظهار داشت: انقلاب اسلامي ايران تحول شگرفي را در ميان ملت ايران به وجود آورد و هدايت و رهبري امام راحل و مقام معظم رهبري در کنار پشتيباني ملت ايران سبب عزت نظام اسلامي شد.سر افراز افزود: جوانان و آينده‌سازان ايران اسلامي بايد بدانند که آرامش و امنيتي که امروز در جامعه اسلامي حکمفرماست به برکت خون هزاران شهيد بوده و بايد با تداوم راه و مسير آنان از ارزش‌هايي که به واسطه جان‌فشاني آنان به دست آمده حراست کنند.
وي گفت: نشر و گسترش ارزش‌هاي انقلاب اسلامي در دنيا و آگاهي و هوشياري مردم ايران در جلوگيري از نفوذ انديشه‌ها و باورهاي ضد ديني غرب سبب شده تا دشمنان افکار و عقايد جوانان را نشانه بروند.
اين مسئول اذعان داشت: نسل جديد بايد تمام ترفندها و برنامه‌هاي دشمن را پي گيري و رصد کند تا بتواند براي مقابله آگاهانه با آنها برنامه‌ريزي داشته باشد.
موسوی ، تکريم و تعظيم از مقام شامخ شهدا را يک وظيفه و ضرورت غير قابل انکار دانست و متذکر شد: يادواره‌ شهدا گامي در راستاي استحکام و تقويت باورها و ارزش‌هاي ملي و مذهبي، تبيين مجاهدت‌هاي رزمندگان براي مردم، تجليل و قدرداني از خانواده‌هاي شهدا به عنوان پرورش‌دهندگان اين بزرگان و الگوسازي مناسب براي جوانان و معرفي الگوهاي بر‌تر متناسب با نياز جامعه است.
موسوی با بيان اينکه مقاومت و پايمردي ملت بزرگوار ايران اسلامي در طول مدت 39 سال پس از انقلاب اسلامي نشان داده است که ملت ایران هيچ‌گاه زير بار زور نمي‌روند و با روحيه عاشورايي خود در برابر ظالمان و ستمگران مي‌ايستند، اظهار کرد: مردم ولايتمدار ايران اسلامي در راهپيمايي 22 بهمن با حضور خود جوش خود ثابت کردند که ملت ايران از تحريم ترسي ندارد و همچنان مثل هميشه پشتيبان علمدار ولايت هستند.
پایان پیام
 
کد مطلب: 235980