معاون تعاون بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
زندگی در فضای معطر به عطر شهدا، افتخار است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۲
معاون تعاون بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه زندگی در کشوری که فضای آن به عطر مسیحایی خون شهدا معطر است، یک افتخار است، گفت: برای ادای دین به این ایثارگران بزرگ تاریخ کشور باید تلاش کنیم.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منوچهر فتاحیان ظهر امروز در دیدار با تعدادی از خانواده شهدا شهر یاسوج با تأکید بر این‌که اگر امروز کشور به افتخاراتی در زمینه‌های مختلف دست پیدا می‌کند، این موفقیت‌ها را مدیون خون پاک شهدا هستیم، گفت: در ادامه راه شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران، ادای دین به خانواده این بزرگواران یکی از بزرگ‌ترین توفیقات الهی محسوب می‌شود که مسئولان نظام به عنوان خادمان ملت، باید در این راستا تلاش کنند. وی افزود: زندگی در کشوری که فضای آن به عطر مسیحایی خون شهدا معطر است، یک افتخار محسوب می‌شود و برای ادای دین به این ایثارگران بزرگ تاریخ کشور باید تلاش کنیم تا در راه علم و پیشرفت کشور ثابت‌قدم باشیم.
فتاحیان با تأکید بر این‌که مسئولان نظام باید آگاه باشند که اگر کوتاهی در انجام وظایف خود داشته باشند، باید در درجه اول پاسخ‌گوی خانواده‌های شهدا باشند، ابراز کرد: خانواده‌های شهدا ولی‌نعمتان ماه هستند.
امنیت امروز کشور، مرهون ایثارگری شهداست
معاون تعاون بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد  با تأکید بر این‌که امنیت امروز کشور، مرهون ایثارگری شهداست، تصریح کرد: شهدا با بذل جان خود در راه اسلام و قرآن، به مقام قرب الهی دست یافتند و امروز ما به عنوان میراث‌داران ایثار و فداکاری آنان، باید در راستای اعتلای نام نظام اسلامی ایران و همچنین تحقق منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.
وی اظهار کرد: خانواده‌های شهدا، ذخایر معنوی نظام اسلامی ایران محسوب می‌شوند و صبر، بردباری و همراهی آنان با عزیزان شهیدشان، کشور را به اوج سربلندی و سرافرازی رسانده است، از این‌رو نباید از این نقش بی‌بدیل غفلت کرد.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: حرکت در مسیر ولایت و تحقق آرمان‌های امام خمینی(ره) و شهدا، ضامن سربلندی و توفیق نظام اسلامی ایران است.
پایان پیام
 
کد مطلب: 235981