رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
طرح فجرآفرینان در کهگیلویه وبویراحمد اجرا می شود
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۰
رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در حدفاصل ایام 22بهمن تا 22 اسفندماه سال جاری، طرح فجرآفرینان در کهگیلویه وبویراحمد اجرا می شود.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، سیمین نگین تاجی رئیس اداره مددکاری بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ایثار در یاسوج  از اجرای طرح فجرآفرینان درکهگیلویه وبویراحمد  خبر داد و افزود: به منظور بهره برداری بهینه از فضای زمانی حد فاصل دو مناسبت ارزشمند 22 بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و 22 اسفند صدور فرمان امام(ره) مبنی بر تاسیس بنیاد شهید و روز شهید به همت بنیاد و با مشارکت و همکاری سایر سازمان ها  وادارات ، برنامه دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران به صورت همزمان با سراسر کشور در استان اجرا شود.

نگین تاجی  گفت: با توجه به تاکیدات بنیاد مرکز در این دیدار ها قرار است از والدین و همسران فرزندان شهید و جانبازان و آزادگان در قالب طرح سپاس دیدار  و از صبر و استقامت آنان قدردانی شود.
شایان ذکر است، این دیدارها با اولویت خانواده شهدا و ایثارگران ساکن در مناطق دور افتاده و روستاها و خانواده هایی که طی سال جاری از آنان دیدار نشده و یا بستری در بیمارستان ها یا آسایشگاه ها هستند انجام شود.
پایان پیام
 
کد مطلب: 235982